Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

Мала приватизація: вигідно державі, власникам та громаді

17 Серпня 2020

На відкритому аукціону у Prozorro.Продажі «Черкасигаз» придбало адміністративну будівлю, що дозволить покращити виробничі процеси на підприємстві та підвищити рівень обслуговування громадян

Переможний аукціон на Прозорро.Продажі

У квітні 2020  року «Черкасигаз» стало переможцем на аукціоні з малої приватизації у Прозоро.Продажі. Компанія брала участь у цьому аукціоні через майданчик E-Tender.

На торгах оператор газорозподільної системи придбав адміністративну будівлю у місті Шпола. Раніше підприємство орендувало у держави частину приміщень цієї будівлі.  “Навесні Фонд державного майна України виставив будівлю на аукціон. І ми розцінили це як можливість, нарешті, об’єднати під одним дахом увесь персонал шполянського відділення Управління газового господарства “Черкасигаз”, - відзначає  голова правління «Черкасигаз» Сергій Буян.

Після того як вся будівля перейшла у власність «Черкасигаз», на підприємстві зможуть покращити умови праці для персоналу та оптимізувати різні виробничі процеси.

Держава також у виграші, адже до бюджету України сплачено понад 2 млн гривень.

Вигода для громади

Будівлю, що придбана на аукціоні, збудували 45 років тому. Зрозуміло що вона потребує ремонту. У «Черкасигаз» планують провести реконструкцію. Зокрема зробити більший та зручніший зал для прийому громадян.

“Серед наших відвідувачів значна частина – це люди похилого віку. Ми хочемо обладнати в залі місця, де було б зручно присісти, очікуючи прийому. При цьому треба забезпечити дотримання норм соціальної дистанції, якщо триватимуть обмежувальні заходи, пов’язані із недопущенням поширення коронавірусу. Все це дозволить вивести рівень обслуговування громадян на більш високий рівень,” - переконаний Сергій Буян.

Джерело:

Фонд державного майна України

Матеріали по темі: 

У разі виникнення будь-яких запитань щодо участі в аукціоні з малої приватизації на майданчику E-Tender, звертайтеся до наших менеджерів:

(044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

 З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Успіх клієнтів
Маємо результати перших унікальних онлайн-аукціонів в системі Прозорро.Продажі з продажу бурштину. Майданчик Е-Тендер привів до перемоги трьох учасників, які придбали у Держсховищі понад 212 кілограмів каміння
Успіх клієнтів
Для компанії-постачальника в держзакупівлях електроенергії надзвичайно важливо мати «запас міцності» - досвід ТОВ «Енерго Збут Транс».
Успіх клієнтів
У першому онлайн аукціоні з продажу золоторудної ділянки, в грудні 2020 року, переміг інвестор, якого супроводжувала команда E-Tender. На початку 2021-го Державна служба геології та надр оновила Інвестиційний атлас надрокористувача, включивши чотири ділянки з покладами золота. Їх готують до відкритих аукціонів у Прозорро.Продажі. Не пропустіть оголошення цих аукціонів