Назад до каталогу статей
Корисні статті

Масове оновлення пропозицій у Prozorro Market - функціонал для постачальників на Е-Тендер

27 Липень 2021

Зручні способи оновлення цін на товари, що розміщені у е-каталозі

Кожен постачальник, який вже працює на Prozorro Market має слідкувати за актуальністю свого асортименту та цін. Якщо створених пропозицій (оферів) кілька, не викликає особливих труднощів в кожній пропозиції вручну оновити ціну чи деактивувати її. А от коли пропозицій багато, оновлювати все почергово займає багато часу.

На майданчику Е-Тендер є функціонал, який допомагає створити та оновити десятки або ж навіть тисячі пропозицій за декілька хвилин. Нагадаємо, що про те, як масово створювати пропозиції на Prozorro Market ми розказували раніше. А в цьому відео ви дізнайтесь як швидко оновлювати пропозиції в державному онлайн-магазині: активовувати чи деактивовувати пропозиції,  змінювати їх ціну, суму мінімального замовлення, адресу доставки та додавати коментарі. Редагування пропозицій в меню особистого кабінету Е-Тендер

Для редагування пропозицій (оферів) зайдіть в особистий кабінет у розділ Prozorro.Market та перейдіть у вкладку «Мої пропозиції». Поставте позначку біля тих пропозицій, які необхідно відредагувати. Всі зміни, які ви зробите потім, будуть застосовані до вибраних пропозицій.

Кнопкою «Змінити статус» можна деактивувати пропозиції (тимчасово прибрати товар з каталогу  Prozorro Market), або ж, навпаки,  активувати товар, якщо він був раніше деактивований (мал.1).

Мал.1

Кнопка «Редагувати пропозиції» дозволяє оновити ціни в обраних пропозиціях. Після натискання кнопки з'явиться вікно (мал.2), в якому постачальник зможе змінити ціну на:

  • “точне значення” - в полі потрібно ввести актуальну ціну на товар;
  • “гривневе змінення” - ви можете змінюєте попередню ціну на певну суму (в тому числі і на від'ємну цифру). Наприклад: попередня ціна - 200 гривень і ви хочете змінити її на 220.  В полі потрібно ввести “20”.
  • “відсоткове значення” - ви можете змінити попередню ціну на певний відсоток (в тому числі зі знаком мінус). Наприклад: попередня ціна - 200 гривень, і ви бажаєте знизити на 10%. Потрібно ввести значення “-10%”. Після збереження редагування, ціна товару в каталозі буде 180 гривень.

Мал.2


Масове оновлення пропозицій за допомогою Excel

За допомогою цього функціоналу ви легко зможете оновити навіть тисячі пропозицій без великих затрат часу. Для цього в меню «Мої пропозиції» на Прозорро.Маркет натисніть кнопку Excel та скачайте файл із вашими пропозиціями.

Відкрийте файл. В ньому відображені всі ваші пропозиції. У верхньому полі з назвами колонок поставте фільтр і в колонці назви почніть вводити потрібний товар (мал. 3).

Мал.3

Далі, введіть актуальну ціну за одиницю і скопіюйте це поле для тих товарів, яких потрібно. Якщо ціна для всіх відфільтрованих товарів однакова, ви можете просто протягнути зверху донизу клітинку з необхідним параметром і він скопіюється в  усіх полях.

За допомогою ексель таким способом можна змінити не тільки ціну, а й будь-які інші параметри, наприклад реквізити доставки, коментар, суму мінімального замовлення. Також масово ви можете активувати або деактивувати ваші пропозиції. Оберіть у фільтрі пропозицій той статус, який хочете змінити і за тим же принципом, що ми змінювали ціну, проставте потрібний  (мал.4).

Мал. 4

Тут  ви можете редагувати параметри ваших пропозицій, використовуючи фільтри електронної таблиці. В Excel можна змінити не тільки ціну, а й деякі інші параметри, наприклад реквізити доставки, коментар, суму мінімального замовлення. Також ви можете масово активувати або деактивувати ваші пропозиції в полі “Пропозиція активна: так/ні”.

Важливо! Колонки “ID пропозиції”, “ID товару” та “Назва товару” змінювати не можна.

Мал. 5

Після внесення потрібних змін, збережіть файл та завантажте його: в меню «Мої пропозиції» натисніть “Завантажити з Excel” (мал.6).

Мал.6

Усі ваші пропозиції у Прозорро Маркет автоматично оновляться. 


Корисні матеріали та інструкції:  

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівлі через Prozorro Market набирають популярності. Придбати товари першого вжитку оперативно у час війни стало можливим саме завдяки електронному каталогу. Ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника
Корисні статті
Запрошуємо учасників на вебінар. Отримайте поради щодо складання тендерної пропозиції за вимогами Постанови № 1178 та підтвердження відсутності підстав для відмови у тендері
Корисні статті
10 наголосів про зміни до Постанови №1178, які замовнику слід знати