Назад до каталогу статей
Корисні статті

МЕДИЧНИЙ КАТАЛОГ PROZORRO MARKET: ЯК ШВИДКО ЗАКУПИТИ МЕДИЧНІ ТОВАРИ ЗАМОВНИКУ, А УЧАСНИКУ – ПРОДАТИ ЇХ?

02 Червень 2020

За чинним законом «Про публічні закупівлі» замовники зараз мають усі законні підстави для закупівлі ліків через електронний каталог – Прозорро.Маркет. У системі Прозоро такі електронні каталоги наповнюють, адмініструють дві державні компанії: ДУ «Професійні закупівлі» та ДП «Медичні закупівлі України». Про каталог останнього, розказали у замітці

ДП «Медичні закупівлі України» є адміністратором медичних каталогів на Prozorro Market. Ця компанія сьогодні є однією із двох утримувачів електронного каталогу, який надає можливість постачальникам та виробникам медичних товарів, та медичного обладнання, швидко та без зайвої подачі документів представити свій асортимент широкому колу державних замовників. Наразі у медичному каталозі Прозоро.Маркет є 67 категорій товарів, на які приймають пропозиції. Щодо медичних товарів, то на сьогодні у електронному каталозі їх є 951.

Як стати постачальником медичних товарів та медичного обладнання в Прозорро.Маркет?

Для продажу медичної продукції та обладнання в каталозі, вам слід пройти у адміністратора відповідну кваліфікацію. Та, аби розмістити свій товар у конкретній обраній вами категорії, слід також зареєструватися на електронному майданчику Е-Тендер. Оскільки саме електронні майданчики є офіційними учасниками проєкту каталогів та надають послуги користувачам щодо розміщення пропозицій у них.

Більше про те, як стати учасником медичного електронного каталогу прозоро маркет, ми описали тут.

Кількість замовників в медичному електронному каталозі та кількість укладених угод

Станом на сьогодні в каталозі розміщено замовлень від 118 державних установ. Це більшість медичних закладів. Наразі також 40% усіх товарів у каталозі – продукція для боротьби із коронавірусом. Тобто, для постачальників саме із таких товарів, як: респіратори, захисні рукавички, маски, бахіли, антисептиків, дезінфекторів, тестів на коронавірус, безконтактні термометри, актуальна подача документів і приєднання до онлайн-магазину.

За останні три місяці в системі прозоро.каталогу уклали угоди на загальну суму 2,6 млн грн. За кількістю – 184 угоди із фармабізнесом.

Нагадаємо, що замовники у Prozorro Market оголошують купівлю фарма товарів на суму до 200 тис. грн. Нижче подаємо графіку від ДП «Медичні закупівлі», де коротко показана основна інформація про електронний каталог.

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
На майданчику Е-Тендер можна створити шаблон відбору закупівель по регіону, замовнику, за кодом товару. Також сформувати автоматичний звіт щодо закупівель по певному товарному коду. Наші інструменти допомагають швидко знаходити інформацію по групам товарам, з якими ви працюєте у Прозорро.Маркет
Корисні статті
У держави можна придбати нерухомість, майнові комплекси, автомобілі та інше майно. Команда E-Tender підготувала для вас відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного аукціону. Ви дізнаєтесь, як подати свою пропозицію та підписати договір.
Корисні статті
У відео-консультації Ольга Сватуха розповідає, де знайти всю необхідну інформацію на E-Tender, щоб не пропустити важливі замовлення у державному онлайн-магазині