Назад до каталогу статей
Новини

МЕРЕЖА АВТОЗАПРАВОК WOG ОГОЛОСИЛА АУКЦІОНИ З ПРОДАЖУ АВТОТРАНСПОРТУ НА E-TENDER

22 Березня 2021

Продаються тягачі МАЗ, Газелі, автокран, напівпричепи, трактор, асенізатори. Аукціони відбудуться з 8 квітня. Встигніть подати свою пропозицію

Оголошено 29 аукціонів з продажу автотранспорту через систему комерційних продажів Е-Тендер. Аукціони відбудуться з 8 квітня (точні дата і час вказані в оголошенні до кожного аукціону). Пропозиції від учасників будуть прийматись до кінця робочого дня, що передує даті проведення аукціону.

Для потенційних покупців участь в аукціоні є безкоштовною! Процедура також не передбачає сплати гарантійного внеску. 

Аукціони :

Якщо вас зацікавив конкретний лот, ви можете попередньо його переглянути, після реєстрації на майданчику Е-Тендер та подачі заявки на оголошений аукціон. Електронний майданчик E-Tender пропонує ефективні інструменти реалізації майна приватних підприємств: обладнання, техніки, нерухомості та інших  активів. Торги на майданчику Е-Тендер - це можливість придбати актив на вигідних умовах, адже багато компаній продають майно за низькими цінами. З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «МХП», «Мрія-Сервіс» та інші.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію: 067 419 50 94, 067 419 69 13 

i.kirichenko@e-tender.uasupport-auction@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.