Назад до каталогу статей
Дайджест

МИ ПІДГОТУВАЛИ НАСТУПНИЙ ОГЛЯД НОВИН ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

01 Лютого 2021

Огляд новин з 25 по 31 січня 2021

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Відео-інструкція: як пройти кваліфікацію у Prozorro Market на майданчику E-Tender 

На майданчику Е-Тендер вже реалізована і діє процедура кваліфікації постачальників в державному онлайн-магазині. Більше у відео-матеріалі. 

Доопрацювання на E-Tender, які стосуються роботи у Prozorro Market 

Плануєте оголосити тендер і не знаєте як правильно заповнити електронні поля по критеріям доброчесності? Це відео допоможе вам розібратись з функціоналом майданчику Е-Тендер. Більше в огляді. 

Оновлення на Е-Тендер: подача заявки на кваліфікацію у Prozorro Market  

Постачальники зможуть проходити кваліфікацію до електронних каталогів Prozorro Market на майданчику E-Tender.  Більше у нашому огляді.

У системі Е-Тендер можна захистити документ водяним знаком 

Водяні знаки - зручний спосіб захисту документів постачальника, що завантажуються у Prozorro, від копіювання та неправомірного використання. Більше у матеріалі.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу спецдозволу на геологічну розвідку цирконію 

Торги відбудуться 15 лютого. Взяти участь в аукціоні можна через майданчик E-Tender. Поспішайте зареєструватисьПодробиці  у статті.  

Мала приватизація: три привабливих об'єкти нерухомості у Києві виставлені на Prozorro.Продажі 

Оголошено аукціони по унікальним об'єктам, що знаходяться в центральній частині міста. Зокрема продається п'ятиповерхова будівля площею майже 2 тис. кв. метрів. Встигніть подати заявку на аукціон на майданчику E-Tender. Більше у матеріалі

Відео-інструкція: класичний аукціон у  Prozorro.Продажі 

Ми підготували відео, в якому розглянемо особливості участі в класичному аукціоні на майданчику Е-Тендер. Дізнайтесь більше за посиланням.

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ ТА ПРОДАЖІ

Розпродаж автомобілів корпорації "Оболонь" на E-Tender

Розпочався прийом заявок на участь в аукціонах Prozorro.Продажі з продажу майна Корпорації «Оболонь». Оголошено 17 нових лотів: легкові та вантажні автомобілі. Лоти виставляються повторно, тому стартові ціни суттєво знижені. Аукціони відбудуться 26 лютого. Встигніть подати заявку на участь та придбати авто. Більше у статті.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.