Назад до каталогу статей
Дайджест

Місто Лева в системі ProZorro.Продажі

05 Лютого 2018

2 лютого команда E-Tender.UA навчала роботі в електронних торгах найбільші комунальні підприємства та районні адміністрації Львова.

Новий предмет аукціонів з оренди площ і оновлені положення Регламенту системи стали темою і потребою організувати додаткове навчання Замовників у Львові.


На заході, Аліна Близнюк представила майданчик E-Tender.UA і учасники ще раз переконалися, що працювати з інтерфейсом майданчика просто та інтуїтивно зрозуміло для кожного. Керівник проекту також покроково проаналізувала юридично-регламентну процедуру, а також акцентувала увагу на окремі положення нового Регламенту, що вступив в дію 23 січня 2018 року.

Окремим пунктом роз'яснила відмінності процедур — реалізацію майна та оренди, розібрала разом з учасниками помилки по вже проведеним торгам, щоб попередити такі помилки в майбутньому.Аліна Близнюк, керівник проекту Електронні аукціони коментує:


«Львів став першим з міст України, що реалізував оренду зовнішніх площ транспортних засобів через ProZorro.Продажі. Команда E-Tender.UA разом з замовником КП «Львівелектротранс» пройшли, та ще й до сих пір на шляху супротиву. Адже розміщення реклами на транспорті — специфічний предмет торгів, але саме такі аукціони почали руйнувати вже традиційний ринок, що був сформований десятки років тому. Велика перевага, що за результатами аукціонів ціна за щомісячну орендну плату зросла в два рази. Але головне, із застосуванням електронної форми, торги відбуваються максимально чесно і прозоро і саме аукціони Львова це знову демонструють всій Україні.


Також хочу ще раз підкреслити — ProZorro не панацея проти корупції та зловживань, а інструмент їх виявлення, адже інформація про торги фіксується і публічно відкрита для громадськості».


Львів — прогресивний центр країни, планує і далі використовувати електронні торги за принципом добросовісної конкуренції. На заході були присутні найбільші комунальні підприємства: Залізничнетеплоенерго, Львівелектротранс, Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району, Шляхово-ремонтне підприємство Личаківського району, Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району, Львівсвітло, Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1, Рембуд, Хуторівка, Житловик-С, Бондарівка, Старий Сихів, а також ЛМКП «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», районні адміністрації та представники Львівської міської ради.


Впровадження електронної системи ProZorro.Продажі на державних і комунальних підприємствах міста дасть нові перспективи для поповнення бюджету і оптимізує управління запасами. У свою чергу, майданчик E-Tender.UA — сервіс для замовника і покупців, який організовує торги. Досвід проекту Електронних аукціонів в містах і регіонах України дозволяє співробітникам майданчика представляти електронну систему і розповідати деталі процедур з прикладами підприємств і розповісти про переваги, зрозумілих кожному відвідувачу заходу.


Детально про систему читайте також в матеріалі PROZORRO.ПРОДАЖІ —  НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ.

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 12 по 19 жовтня 2020. Порушникам правил роботи на Prozorro Market відключатимуть доступ до каталогу. У Prozorro.Продажі оголошено аукціони з приватизації двох виробничих майданчиків ДП Укрспирт на Тернопільщині. Аукціони з оренди за новою процедурою: E-Tender на першому місці за кількістю поданих пропозицій та доходу. На майданчику E-Tender працює функціонал публікації об'єктів оренди у Прозорро.Продажі. Аналітичний матеріал Аліни Каневської: Приватизація спиртзаводів 2020. Верифікація у комерційних закупівлях на E-Tender. Секрети економії на комерційних закупівлях від ТВК "ЛЬВІВХОЛОД".
Дайджест
Огляд новин з 5 по 11 жовтня 2020. Оновлення на майданчику Е-Тендер: валідація кроку пониження ціни та інший відлік кінцевих термінів. Прийнято примірну методику визначення вартості життєвого циклу закупівлі у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки щодо застосування переговорної процедури у публічних закупівлях. Спецтехніка для транспортування молочної продукції та напоїв: розпродаж на Прозорро.Продажі. У Prozorro.продажі оголошено аукціон з приватизації Хоростківського МПД. У Prozorro.Продажі оголошено аукціон з продажу Лужанського виробничого майданчику ДП Укрспирт. У Prozorro.Продажі оголосять продаж 27 українських в'язниць. Фонд держмайна опублікував форму акту приймання-передачі держмайна в оренду.
Дайджест
Огляд новин з 28 жовтня по 4 вересня 2020. Приватизація Укрспирту: у ProzorroПродажі оголошено аукціон з продажу Бершадського МПД. Житомирський ЛГЗ підготують до приватизації. У ProzorroПродажі оголошено аукціон з приватизації Лопатинського спиртзаводу. Перші аукціони з оренди державного та комунального майна у Києві. Приватизація спиртзаводів у Prozorro.Продажі. Комерційні закупівлі на E-Tender: передача у фрахт пасажирських теплоходів