Назад до каталогу статей
Дайджест

Місто Лева в системі ProZorro.Продажі

05 Лютого 2018

2 лютого команда E-Tender.UA навчала роботі в електронних торгах найбільші комунальні підприємства та районні адміністрації Львова.

Новий предмет аукціонів з оренди площ і оновлені положення Регламенту системи стали темою і потребою організувати додаткове навчання Замовників у Львові.


На заході, Аліна Близнюк представила майданчик E-Tender.UA і учасники ще раз переконалися, що працювати з інтерфейсом майданчика просто та інтуїтивно зрозуміло для кожного. Керівник проекту також покроково проаналізувала юридично-регламентну процедуру, а також акцентувала увагу на окремі положення нового Регламенту, що вступив в дію 23 січня 2018 року.

Окремим пунктом роз'яснила відмінності процедур — реалізацію майна та оренди, розібрала разом з учасниками помилки по вже проведеним торгам, щоб попередити такі помилки в майбутньому.Аліна Близнюк, керівник проекту Електронні аукціони коментує:


«Львів став першим з міст України, що реалізував оренду зовнішніх площ транспортних засобів через ProZorro.Продажі. Команда E-Tender.UA разом з замовником КП «Львівелектротранс» пройшли, та ще й до сих пір на шляху супротиву. Адже розміщення реклами на транспорті — специфічний предмет торгів, але саме такі аукціони почали руйнувати вже традиційний ринок, що був сформований десятки років тому. Велика перевага, що за результатами аукціонів ціна за щомісячну орендну плату зросла в два рази. Але головне, із застосуванням електронної форми, торги відбуваються максимально чесно і прозоро і саме аукціони Львова це знову демонструють всій Україні.


Також хочу ще раз підкреслити — ProZorro не панацея проти корупції та зловживань, а інструмент їх виявлення, адже інформація про торги фіксується і публічно відкрита для громадськості».


Львів — прогресивний центр країни, планує і далі використовувати електронні торги за принципом добросовісної конкуренції. На заході були присутні найбільші комунальні підприємства: Залізничнетеплоенерго, Львівелектротранс, Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району, Шляхово-ремонтне підприємство Личаківського району, Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району, Львівсвітло, Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1, Рембуд, Хуторівка, Житловик-С, Бондарівка, Старий Сихів, а також ЛМКП «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», районні адміністрації та представники Львівської міської ради.


Впровадження електронної системи ProZorro.Продажі на державних і комунальних підприємствах міста дасть нові перспективи для поповнення бюджету і оптимізує управління запасами. У свою чергу, майданчик E-Tender.UA — сервіс для замовника і покупців, який організовує торги. Досвід проекту Електронних аукціонів в містах і регіонах України дозволяє співробітникам майданчика представляти електронну систему і розповідати деталі процедур з прикладами підприємств і розповісти про переваги, зрозумілих кожному відвідувачу заходу.


Детально про систему читайте також в матеріалі PROZORRO.ПРОДАЖІ —  НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ.

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.