Назад до каталогу статей
Дайджест

Місто Лева в системі ProZorro.Продажі

05 Лютого 2018

2 лютого команда E-Tender.UA навчала роботі в електронних торгах найбільші комунальні підприємства та районні адміністрації Львова.

Новий предмет аукціонів з оренди площ і оновлені положення Регламенту системи стали темою і потребою організувати додаткове навчання Замовників у Львові.


На заході, Аліна Близнюк представила майданчик E-Tender.UA і учасники ще раз переконалися, що працювати з інтерфейсом майданчика просто та інтуїтивно зрозуміло для кожного. Керівник проекту також покроково проаналізувала юридично-регламентну процедуру, а також акцентувала увагу на окремі положення нового Регламенту, що вступив в дію 23 січня 2018 року.

Окремим пунктом роз'яснила відмінності процедур — реалізацію майна та оренди, розібрала разом з учасниками помилки по вже проведеним торгам, щоб попередити такі помилки в майбутньому.Аліна Близнюк, керівник проекту Електронні аукціони коментує:


«Львів став першим з міст України, що реалізував оренду зовнішніх площ транспортних засобів через ProZorro.Продажі. Команда E-Tender.UA разом з замовником КП «Львівелектротранс» пройшли, та ще й до сих пір на шляху супротиву. Адже розміщення реклами на транспорті — специфічний предмет торгів, але саме такі аукціони почали руйнувати вже традиційний ринок, що був сформований десятки років тому. Велика перевага, що за результатами аукціонів ціна за щомісячну орендну плату зросла в два рази. Але головне, із застосуванням електронної форми, торги відбуваються максимально чесно і прозоро і саме аукціони Львова це знову демонструють всій Україні.


Також хочу ще раз підкреслити — ProZorro не панацея проти корупції та зловживань, а інструмент їх виявлення, адже інформація про торги фіксується і публічно відкрита для громадськості».


Львів — прогресивний центр країни, планує і далі використовувати електронні торги за принципом добросовісної конкуренції. На заході були присутні найбільші комунальні підприємства: Залізничнетеплоенерго, Львівелектротранс, Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району, Шляхово-ремонтне підприємство Личаківського району, Шляхово-ремонтне підприємство Шевченківського району, Львівсвітло, Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1, Рембуд, Хуторівка, Житловик-С, Бондарівка, Старий Сихів, а також ЛМКП «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», районні адміністрації та представники Львівської міської ради.


Впровадження електронної системи ProZorro.Продажі на державних і комунальних підприємствах міста дасть нові перспективи для поповнення бюджету і оптимізує управління запасами. У свою чергу, майданчик E-Tender.UA — сервіс для замовника і покупців, який організовує торги. Досвід проекту Електронних аукціонів в містах і регіонах України дозволяє співробітникам майданчика представляти електронну систему і розповідати деталі процедур з прикладами підприємств і розповісти про переваги, зрозумілих кожному відвідувачу заходу.


Детально про систему читайте також в матеріалі PROZORRO.ПРОДАЖІ —  НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ.

похожие новости

Дайджест
Огляд новин з 30 березня – 05 квітня. Порядок проведення закупівель для запобігання коронавірусу COVID-19.Новий лист-роз'яснення Мінекономіки щодо змін, внесених до порядку закупівель у зв’язку із COVID-19. Ухвалили зміни до держбюджету. Через Prozorro закуплено майже 15 тисяч тестів на COVID-19. Державні структури закупили апаратів ШВЛ на 286 мільйонів. Нові можливості у новому законі для учасників тендерів. Велику приватизацію тимчасово призупинили. 129 об’єктів планують виставити на приватизацію через майданчик Е-Тендер. Запуск зелених аукціонів переноситься. Три простих способи підтвердження досвіду постачальника у PROZORRO MARKET. У 21 області на 144 об’єктах ведуться ремонтно-будівельні роботи. Дію КЕП можна продовжити електронно. Мінекономіки оприлюднило звіт сфери публічних закупівель за 2019
Дайджест
Огляд новин з 23-29 березня. Про E-TENDER на карантині. Чи визнає ТПП карантин – форс-мажором? Відповіді на найпоширеніші запитання для бізнесу. Придбайте водно-спортивну базу «ЛОКОМОТИВ» в центрі м. Дніпро. Митний аукціон в Прозорро.Продажі: газотурбінний двигун Д049 в Дніпропетровській області. Класичний та голландський аукціони у системі Прозорро.Продажі на майданчику Е-ТЕНДАР: відео огляд та поради учасникам. Як обрати електронний майданчик для роботи у системі Прозорро.Продажі? Лист роз’яснення щодо проведення закупівель у зв’язку із COVID-19. Проєкт порядку визначення предмета закупівлі. Три нові державні органи виконавчої влади на заміну ДАБІ
Дайджест
Огляд новин з 16-22 березня. Закликаємо бізнес додавати в Prozorro Market товари для боротьби із COVID-19. Новини від Прозорро.Продажі під час карантину. Реалізація необробленої деревини на Прозорро.Продажі принесла українським лісокористувачам 35,9 млн грн. Експрес-тести на коронавірус вже у PROZORRO MARKET. Додаткове поле у системі Прозорро для звіту за закупівлями COVID-19. Prozorro Market у цифрах: чого купують більше, що представляють найчастіше, яка вартість договорів. Закупівлі без Prozorro: що визначає новий закон. Прийнято закони, які спрощують процедури закупівель товарів для боротьби із коронавірусом. АМКУ змінює порядок участі сторін у засіданні Колегії. Мінекономіки розробляє методологію закупівель у сфері дорожнього господарства. Уряд затвердив порядок та перелік товарів для проведення закупівель для запобігання пандемій коронавірусної хвороби COVID-19 .