Назад до каталогу статей
Новини

Міжнародна організація з міграції запрошує підрядників для реалізації проєкту будівництва та відновлення інфраструктури України

04 Травня 2022

Попередньо кваліфіковані Заявники будуть запрошені взяти участь у тендерах на виконання будівельних робіт різної складності на об’єктах різного призначення

Команда E-Tender продовжує надавати безкоштовний доступ благодійним фондам та громадським організаціям до власних інструментів проведення закупівельних процедур. 

У період воєнного стану БФ, ГО та фонди мають можливість безкоштовно використовувати систему комерційних закупівель Е-Tender або здійснювати швидкі замовлення в Prozorro+.

Наразі, наш партнер Міжнародна організація з міграції проводить відбір підрядників для реалізації проєкту з відновлення та будівництва об’єктів громадського та житлового призначення, а також інженерної інфраструктури України.

Пріоритетними областями діяльності наразі є Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Вінницька, однак, діяльність може бути поширена на інші області України.

Запрошуємо прийняти участь у запиті на вираження зацікавленості за посиланням.

Зверніть увагу пропозиції приймаються до 16:00 13.05.2022!

У разі виникнення запитань, телефонуйте 38 067 550 53 84 чи пишіть на biz@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет