Назад до каталогу статей
Новини

Міжнародний благодійний фонд «Razom for Ukraine» оголосив в Prozorro закупівлю дизельних генераторів для лікарень

24 Листопада 2022

Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни

Наразі, наш партнер БФ «Razom for Ukraine» через систему Prozorro шукає постачальників дизельних генераторів для лікарень бюджетом 210 тис. доларів.

Міжнародний благодійний фонд «Razom for Ukraine» було створено молодими прогресивними українцями у США під час Революції Гідності в 2014 році щоб розкрити потенціал України за рахунок підтримки громадських проектів на Батьківщині. Але, як і більшість благодійників, після 24 лютого RAZOM змістили фокус на забезпечення потреб військових і цивільних в Україні.

Сьогодні «Razom for Ukraine» гуртує навколо себе 150 тисяч донорів і волонтерів з усіх куточків планети, які працюють також на території України. За шість останніх місяців вони зібрали більше 2 млрд. грн ($64 млн). Основна частина цих коштів йде на пряму підтримку ЗСУ, лікарень, МНС та Нацполіції технічними пристроями та тактичною медициною — від рацій, ретрансляторів, цивільних дронів та планшетів, до якісних персональних медичних аптечок та надсучасного медичного обладнання.

«На майданчику E-Tender в Prozorro нами оголошено закупівлю 11 генераторів для лікарень Півдня та Сходу України. Ми надаємо рівні можливості для всіх дистриб’юторів України, які бажають виконати зазначене замовлення. Сподіваюсь, що закупівлі на Prozorro, дозволять обрати постачальника, який надасть найкращу пропозицію ціни та якості товару» - Віталій Свічинський, керівник госпітального напрямку благодійного фонду «Разом для України»

  • Ознайомитися з деталями закупівлі та подати пропозицію можна за посиланням.
  • Період подачі пропозицій триває до 00:00 01.12.2022 року.

У разі виникнення запитань, телефонуйте 0 800 30 77 55  або пишіть на support@e-tender.ua


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати