Назад до каталогу статей
Функції майданчика

МОДУЛЬ “МОЇ КОНТРАГЕНТИ” В СИСТЕМІ АВТОМАТИЗАЦІЇ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНОГО ЗАМОВНИКА

11 Грудня 2020

Надійні постачальники - запорука успішного бізнесу.

На жаль, будь-яка компанія може стати жертвою шахраїв чи укласти договір з підставною фірмою.

Іноді постачальник затримує або й зовсім не здійснює поставку товару/послуги, просить відтермінувати виконання договору, спираючись на скрутні часи. Нерідко недобросовісний потенційний учасник може задля втіхи зірвати хід торгів в тендері.
Щоб подібних ситуацій не ставалось, закупівельникам чи представникам Служби Безпеки підприємства потрібно перевіряти потенційних постачальників, перевіряти історію їх участі в тендерах та виконання зобов'язань. 

Для того аби зробити закупівельний процес більш надійним та прозорим, E-Tender реалізував модуль “Мої Контрагенти”.

1

Він буде особливо корисним для великих підприємств чи холдингів, які проводять закупівлі великими об’ємами та співпрацюють з сотнями постачальників.
Даний сервіс дозволяє замовнику сегментувати та впорядкувати роботу з контрагентами.

За допомогою “Мої Контрагенти” ви зможете:

  • перевіряти контрагента на етапі прийняття рішення про визначення переможця;
  • сформувати групу перевірених постачальників;
  • створити окремий реєстр постачальників, з якими вже співпрацюєте (для нових користувачів є можливість експорту бази даних в реєстр);
  • всі постачальники, які брали участь у закупівлях замовника, автоматично додаються у реєстр;
  • замовник може також додавати контрагентів власноруч;
  • додавати необмежену кількість контрагентів у реєстр;
  • присвоїти статус «ненадійного» постачальнику, який був помічений у недобросовісному наданні послуг,  і система більше не допустить його до участі в тендерах замовника;
  • функція «чорний список» ненадійних постачальників дозволяє блокувати контрагента, як тимчасово, так і на постійній основі. Розблокувати контрагента можна в будь-який момент. Це може зробити лише працівник з доступом до кабінету “Служби безпеки” чи керівник компанії;
  • вести історію договірних відносин;
  • перевірити постачальника засобами сервісу YouControl.

З новим функціоналом нашої системи взаємодія з постачальниками стане безпечнішою, а ваші закупівлі - успішнішими.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail biz@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Відбулося технічне оновлення на Прозоро в частині роботи замовників із відкритими торгами. Як нові зміни вплинули на роботу описано в даній статті.
Функції майданчика
Продовжуємо тримати технічний фронт та займатися покращенням роботи як нашого майданчика так і системи публічних закупівель Прозоро в цілому. Які доопрацювання на майданчику реалізувала наша команда читайте далі в статті.
Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.