Назад до каталогу статей
Новини

"МРІЯ СЕРВІС" ПРОДАЄ СІЛЬГОСПТЕХНІКУ, АВТОМОБІЛІ ТА ОБ'ЄКТИ НЕРУХОМОСТІ У СИСТЕМІ “КОМЕРЦІЙНІ ПРОДАЖІ” E-TENDER

23 Грудня 2020

Оголошено більше сотні аукціонів з продажу майна компанії "МРІЯ СЕРВІС" у системі комерційних продажів Е-Тендер.

Наш клієнт - ТОВ "МРІЯ СЕРВІС", оголосив у системі “Комерційні Продажі” Е-Тендер 116 електронних аукціонів з продажу нежитлової нерухомості, сільськогосподарської техніки та обладнання, спеціальних транспортних засобів. 

Можна буде вигідно придбати комбайн, купити жатку, трактор та іншу сільськогосподарську техніку, комплекси нежитлових будівель. Аукціони мають відбутися до кінця грудня. Встигніть подати свою пропозицію.  

Для потенційних покупців участь в аукціонах є безкоштовною! Процедура також не передбачає сплати гарантійного внеску. Якщо вас зацікавив якийсь лот, ви можете зареєструватись на майданчику Е-Тендер та подати заявку на оголошений аукціон.

Аукціони з продажу нежитлової нерухомості: 

По аукціонах з продажу нерухомості триває період уточнень. Пропозиції від учасників будуть прийматися до 11 січня 2021 року. Аукціони мають відбутися 12 січня 2021 року.

Аукціони з продажу сільськогосподарської техніки, тракторів, автомобілів:

Важливо! По багатьох лотах організатор аукціонів надає можливість потенційним учасникам самим запропонувати стартову ціну на предмет продажу.

Пропозиції від учасників будуть прийматися до кінця робочого дня, що передує даті проведення аукціону. Дату проведення аукціону можна подивитись в оголошенні. Всі аукціони мають відбутися до кінця грудня. Поспішайте подати заявку.

Електронний майданчик E-Tender пропонує зручні інструменти для реалізації майна приватних підприємств та організацій. Компанії можуть продавати своє обладнання, техніку, нерухомість та інші активи на електронних аукціонах. Торги на майданчику Е-Тендер - гарна можливість для покупця придбати актив на вигідних умовах, адже багато компаній продають майно за досить низькими цінами. З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «МХП» та інші.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

(067) 419 50 94, i.kirichenko@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Завдяки процедурі “запит ціни пропозицій” вартість окремих товарів знизилась в рази. Ознайомтесь з підбіркою показових кейсів. Державні замовники можуть купувати на Прозорро.Маркет через E-Tender.
Новини
З 12 квітня, пропозиція не підписана електронним підписом (КЕП чи УЕП) - підстава для її відхилення замовником