Назад до каталогу статей
Новини

На аукціонах Prozorro.Продажі продали Лопатинське, Бершадське та Суходільське МПД

30 Жовтня 2020

На аукціонах Prozorro.Продажі продали шість виробничих майданчиків ДП Укрспирт. На черзі продаж ще чотирьох МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.

На цьому тижні успішно завершились аукціони з приватизації окремого майна трьох місць провадження діяльності ДП Укрспирт: Лопатинського та Бершадського та Суходільського. 

28 жовтня на аукціоні Прозорро.Продажі було продано Лопатинське МПД за 50,01 млн грн.  Початкова ціна об'єкта на аукціоні становила 18,73 млн грн. Продали об'єкт у 2,5 рази дорожче ніж очікували. В торгах брали участь 4 учасники. 

29 жовтня 2020 року Фонд держмайна України оголосив результати приватизаційного аукціону Бершадського місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Продали виробничий майданчик за 19,8 млн грн, трохи дорожче від стартової ціни. В аукціоні брав участь лише один учасник, який і став переможцем.

30 жовтня відбувся аукціон з продажу Суходільського МПД. На торгах ціна зросла до 60,33 млн грн., хоча початково об'єкт був оцінений у 21,67 млн грн. У торгах брали участь 4 учасники. 

На сьогоднішній день, оголошено аукціони з приватизації ще чотирьох виробничих майданчиків ДП Укрспирт: 

Взяти участь в аукціонах можна через акредитований майданчик E-Tender. Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.

Відзначимо, що умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено:

  • збереження виду діяльності до 01.07.2021 р.;
  • збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.;
  • утримання споруд цивільного призначення.

Корисні матеріали:

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті