Назад до каталогу статей
Новини

На аукціонах Prozorro.Продажі продали Лопатинське, Бершадське та Суходільське МПД

30 Жовтня 2020

На аукціонах Prozorro.Продажі продали шість виробничих майданчиків ДП Укрспирт. На черзі продаж ще чотирьох МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.

На цьому тижні успішно завершились аукціони з приватизації окремого майна трьох місць провадження діяльності ДП Укрспирт: Лопатинського та Бершадського та Суходільського. 

28 жовтня на аукціоні Прозорро.Продажі було продано Лопатинське МПД за 50,01 млн грн.  Початкова ціна об'єкта на аукціоні становила 18,73 млн грн. Продали об'єкт у 2,5 рази дорожче ніж очікували. В торгах брали участь 4 учасники. 

29 жовтня 2020 року Фонд держмайна України оголосив результати приватизаційного аукціону Бершадського місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Продали виробничий майданчик за 19,8 млн грн, трохи дорожче від стартової ціни. В аукціоні брав участь лише один учасник, який і став переможцем.

30 жовтня відбувся аукціон з продажу Суходільського МПД. На торгах ціна зросла до 60,33 млн грн., хоча початково об'єкт був оцінений у 21,67 млн грн. У торгах брали участь 4 учасники. 

На сьогоднішній день, оголошено аукціони з приватизації ще чотирьох виробничих майданчиків ДП Укрспирт: 

Взяти участь в аукціонах можна через акредитований майданчик E-Tender. Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.

Відзначимо, що умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено:

  • збереження виду діяльності до 01.07.2021 р.;
  • збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.;
  • утримання споруд цивільного призначення.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або на майданчику E-Tender, звертайтеся за контактами:

Аліна Каневська, керівниця напрямку електронних аукціонів на Е-Тендер

тел.: 068 15 18 277, e-mail: a.kanevska@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
П'ятирічні результати публічних закупівель не були б такими успішними, якби сотні людей, які розвивають систему, повністю не віддавались своїй справі. Що таке система Прозорро для команди Е-Тендер?
Новини
Оголосити аукціон з продажу або оренди земельної ділянки та взяти у ньому участь можна буде через акредитований майданчик. На вебінарі вперше продемонстровано функціонал створення земельного аукціону на Е-Тендер
Новини
Обмежено перелік товарів, які можуть бути куплені держзамовниками для протидії коронавірусу без тендерів.