Назад до каталогу статей
Новини

НА АУКЦІОНАХ PROZORRO.ПРОДАЖІ ПРОДАНО ХОРОСТКІВСЬКИЙ ТА ЛУЖАНСЬКИЙ СПИРТЗАВОДИ

01 Грудня 2020

Уже продано 10 місць провадження діяльності ДП Укрспирт - наразі знайшли нових власників усі виробничі майданчики по яких відбулися аукціони.

30 листопада 2020 року відбулися два аукціони у Prozorro.Продажі з приватизації об'єктів спиртової галузі. Успішно завершився аукціон з продажу окремого майна Лужанського місця провадження діяльності та зберігання спирту.  Це був вже повторний аукціон зі зниженням стартової ціни на 50%. Проте, за об'єкт на торгах змагалися 3 компанії. В результаті, ціна активу зросла у 2,4 рази – зі стартових 8,6 млн грн до 21 млн грн.

Чк повідомляже Фонд держмайна, окреме майно Хоростківського місця провадження діяльності ДП Укрспирт продано на аукціоні Прозорро.Продажі за 55 млн грн. Стартова ціна становила 31,4 млн грн.

Календар проведення аукціонів з приватизації виробничих майданчиків ДП Укрспирт у Prozorro.Продажі:

Взяти участь в аукціонах можна через акредитований майданчик E-Tender.

Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.

Відзначимо, що умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено:

  • збереження виду діяльності до 01.07.2021 р.;
  • збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.;
  • утримання споруд цивільного призначення.

Корисні матеріали:

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет