Назад до каталогу статей
Новини

НА АУКЦІОНАХ PROZORRO.ПРОДАЖІ ПРОДАНО ВЖЕ ТРИ ВИРОБНИЧИХ МАЙДАНЧИКИ ДП "УКРСПИРТ"

23 Жовтня 2020

Конкурентні процедури допомагають вигідно продавати та купувати активи спиртової галузі. Завдяки аукціонам Прозорро.Продажі вдалося продати активи трьох виробничих майданчиків на 59 млн грн. дорожче від стартової їх вартості (сумарно). На черзі продаж ще семи МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.

Успішно завершились аукціони з приватизації окремого майна вже трьох місць провадження діяльності ДП Укрспирт: Немирівського, Артемівського та Овечацького.

15 жовтня 2020 року на аукціоні Прозорро.Продажі було продано Немирівське МПД за 55 млн грн.  Ціна продажу більше ніж на 5 млн перевищила стартову ціну. 

20 жовтня 2020 року Фонд держмайна України оголосив результати  приватизаційного аукціону Артемівського МПД.  Його ціна зросла на 68,6%, до 50 млн грн. Стартова ціна становила 29,6 млн грн.

Під час приватизаційного аукціону Овечацького виробничого майданчику ДП Укрспирт початкова ціна зросла в 2,7 рази і склала 53 млн грн. Початкова ціна активу - 19,8 млн грн.  В аукціоні, який відбувся 22 жовтня, брало участь п'ять учасників.

На сьогоднішній день, оголошено аукціони з приватизації ще семи виробничих майданчиків ДП Укрспирт:

Взяти участь в аукціонах можна через акредитований майданчик E-Tender. Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.

Відзначимо, що умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено:

  • збереження виду діяльності до 01.07.2021 р.;
  • збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.;
  • утримання споруд цивільного призначення.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або на майданчику E-Tender, звертайтеся за контактами:

Аліна Каневська, керівниця напрямку електронних аукціонів на Е-Тендер

тел.: 068 15 18 277, e-mail: a.kanevska@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Опубліковано 11 нових лотів з продажу майна компаній «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн». На аукціонах можна придбати спеціальну техніку: термобудки Mercedes-Benz, причепи, молоковози, а також легкові автомобілі, ціни на які суттєво знижено.
Новини
Оголошені перші аукціони з продажу спиртзаводів у 2021 році. На приватизацію виставлені Вишняківське та Дубов’язівське місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Аукціони відбудуться 4-го та 11-го березня 2021 року. Взяти участь в аукціонах можна на майданчику E-Tender.
Новини
На аукціонах з продажу спецдозволів на видобуток корисних копалин спостерігається висока конкуренція. Поспішайте подати заявку на торги на майданчику E-Tender, щоб не пропустити вигідний лот. У лютому відбудуться два раунди аукціонів.