Назад до каталогу статей
Новини

НА АУКЦІОНАХ PROZORRO.ПРОДАЖІ ПРОДАНО ВЖЕ ТРИ ВИРОБНИЧИХ МАЙДАНЧИКИ ДП "УКРСПИРТ"

23 Жовтня 2020

Конкурентні процедури допомагають вигідно продавати та купувати активи спиртової галузі. Завдяки аукціонам Прозорро.Продажі вдалося продати активи трьох виробничих майданчиків на 59 млн грн. дорожче від стартової їх вартості (сумарно). На черзі продаж ще семи МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.

Успішно завершились аукціони з приватизації окремого майна вже трьох місць провадження діяльності ДП Укрспирт: Немирівського, Артемівського та Овечацького.

15 жовтня 2020 року на аукціоні Прозорро.Продажі було продано Немирівське МПД за 55 млн грн.  Ціна продажу більше ніж на 5 млн перевищила стартову ціну. 

20 жовтня 2020 року Фонд держмайна України оголосив результати  приватизаційного аукціону Артемівського МПД.  Його ціна зросла на 68,6%, до 50 млн грн. Стартова ціна становила 29,6 млн грн.

Під час приватизаційного аукціону Овечацького виробничого майданчику ДП Укрспирт початкова ціна зросла в 2,7 рази і склала 53 млн грн. Початкова ціна активу - 19,8 млн грн.  В аукціоні, який відбувся 22 жовтня, брало участь п'ять учасників.

На сьогоднішній день, оголошено аукціони з приватизації ще семи виробничих майданчиків ДП Укрспирт:

Взяти участь в аукціонах можна через акредитований майданчик E-Tender. Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.

Відзначимо, що умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено:

  • збереження виду діяльності до 01.07.2021 р.;
  • збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.;
  • утримання споруд цивільного призначення.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або на майданчику E-Tender, звертайтеся за контактами:

Аліна Каневська, керівниця напрямку електронних аукціонів на Е-Тендер

тел.: 068 15 18 277, e-mail: a.kanevska@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Через систему комерційних продажів на майданчику Е-Тендер продається готовий бізнес в Івано-Франківську. Взявши участь в електронному аукціоні, можна стати власником деревообробного цеху виробничою потужністю 20 кубічних метрів лісу-кругляку за зміну. Актив належить ТОВ "Промінь-19". Аукціон відбудеться 11 грудня 2020 року.
Новини
В системі комерційних продажів на майданчику Е-Тендер оголошено продаж майнового комплексу, який знаходиться в селі Похівка Івано-Франківської області. Подавши заявку на участь та здобувши перемогу в електронному аукціоні, ви отримаєте потужну виробничу базу для свого бізнесу. Аукціон заплановано на 11 грудня 2020 року.
Новини
У Прозорро Продажі оголошено аукціон з продажу Вишняківського місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Аукціон відбудеться 18-го грудня 2020 року. Взяти участь у акціоні можна на майданчику E-Tender.