Назад до каталогу статей
Новини

НА АУКЦІОНАХ PROZORRO.ПРОДАЖІ ПРОДАНО ВЖЕ ТРИ ВИРОБНИЧИХ МАЙДАНЧИКИ ДП "УКРСПИРТ"

23 Жовтня 2020

Конкурентні процедури допомагають вигідно продавати та купувати активи спиртової галузі. Завдяки аукціонам Прозорро.Продажі вдалося продати активи трьох виробничих майданчиків на 59 млн грн. дорожче від стартової їх вартості (сумарно). На черзі продаж ще семи МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.

Успішно завершились аукціони з приватизації окремого майна вже трьох місць провадження діяльності ДП Укрспирт: Немирівського, Артемівського та Овечацького.

15 жовтня 2020 року на аукціоні Прозорро.Продажі було продано Немирівське МПД за 55 млн грн.  Ціна продажу більше ніж на 5 млн перевищила стартову ціну. 

20 жовтня 2020 року Фонд держмайна України оголосив результати  приватизаційного аукціону Артемівського МПД.  Його ціна зросла на 68,6%, до 50 млн грн. Стартова ціна становила 29,6 млн грн.

Під час приватизаційного аукціону Овечацького виробничого майданчику ДП Укрспирт початкова ціна зросла в 2,7 рази і склала 53 млн грн. Початкова ціна активу - 19,8 млн грн.  В аукціоні, який відбувся 22 жовтня, брало участь п'ять учасників.

На сьогоднішній день, оголошено аукціони з приватизації ще семи виробничих майданчиків ДП Укрспирт:

Взяти участь в аукціонах можна через акредитований майданчик E-Tender. Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.

Відзначимо, що умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено:

  • збереження виду діяльності до 01.07.2021 р.;
  • збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.;
  • утримання споруд цивільного призначення.

Корисні матеріали:

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.