Назад до каталогу статей
Новини

На аукціоні Prozorro.Продажі продали Марилівський спиртзавод за рекордну суму

13 Листопада 2020

Успішно завершився вже сьомий аукціон з приватизації об'єктів спиртової галузі. Марилівський виробничий майданчик продано за рекордну суму. У листопаді має відбутися ще кілька аукціонів у Прозорро.Продажі з приватизації спиртзаводів. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.

12 листопада на аукціоні Прозорро.Продажі було продано Марилівське місце провадження діяльності ДП Укрспирт за рекордні 120 млн грн.  В торгах брали участь 2 учасники. Ціна продажу зросла у 2,2 рази від початкової вартості об'єкта 54,73 млн грн. 

Наразі, оголошено шість аукціонів з приватизації інших виробничих майданчиків ДП Укрспирт: 

Взяти участь в аукціонах можна через акредитований майданчик E-Tender. Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут 

Відзначимо, що умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено: 

- збереження виду діяльності до 01.07.2021 р.; 

- збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.;

- утримання споруд цивільного призначення.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або на майданчику E-Tender, звертайтеся за контактами:

Аліна Каневська, керівниця напряму електронних аукціонів на Е-Тендер

тел.: 068 15 18 277, e-mail: a.kanevska@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.