Назад до каталогу статей
Новини

На аукціоні Prozorro.Продажі продали Марилівський спиртзавод за рекордну суму

13 Листопада 2020

Успішно завершився вже сьомий аукціон з приватизації об'єктів спиртової галузі. Марилівський виробничий майданчик продано за рекордну суму. У листопаді має відбутися ще кілька аукціонів у Прозорро.Продажі з приватизації спиртзаводів. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.

12 листопада на аукціоні Прозорро.Продажі було продано Марилівське місце провадження діяльності ДП Укрспирт за рекордні 120 млн грн.  В торгах брали участь 2 учасники. Ціна продажу зросла у 2,2 рази від початкової вартості об'єкта 54,73 млн грн. 

Наразі, оголошено шість аукціонів з приватизації інших виробничих майданчиків ДП Укрспирт: 

Взяти участь в аукціонах можна через акредитований майданчик E-Tender. Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут 

Відзначимо, що умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено: 

- збереження виду діяльності до 01.07.2021 р.; 

- збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.;

- утримання споруд цивільного призначення.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або на майданчику E-Tender, звертайтеся за контактами:

Аліна Каневська, керівниця напряму електронних аукціонів на Е-Тендер

тел.: 068 15 18 277, e-mail: a.kanevska@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Вебінар відбудеться 1 грудня 2020 року об 11:00. Дізнайтесь про зміни, які відбудуться у Prozorro Market найближчим часом. Вебінар організований журналом "Держзакупівлі" спільно з E-Tender.
Новини
Оголошено аукціон з продажу комерційної нерухомості у місті Чернігів. Гарна можливість для інвестування. Можна купити приміщення під власний бізнес, адже об'єкт має низьку стартову ціну. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.
Новини
У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.