Назад до каталогу статей
Функції майданчика

НА E-TENDER РЕАЛІЗОВАНА ПРОЦЕДУРА “СПРОЩЕНІ ТОРГИ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕТС” ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ У СФЕРІ ОБОРОНИ

25 Січня 2021

У державних замовників у сфері оборони залишається можливість проводити закупівлі у форматі спрощених торгів в системі Prozorro.

Введення нової процедури “спрощені торги з використанням ЕТС” пов'язано з набранням чинності Законом України «Про оборонноі закупівлі» (№ 808-IX).

“Спрощені торги з використанням ЕТС”  (далі “нова”) є аналогом процедури “Переговорна процедура для потреб оборони” (далі “стара”), що регламентувалась законодавством, яке втратило чинність. У системі вже не можна буде оголосити нову закупівлю та опублікувати план зі старим типом процедури. Розповімо як коректно змінити цей тип.

  • Зміна типу процедури у створеному раніше плані 

Якщо замовник має створені плани за старою процедурою і ще не використав їх, то він може провести закупівлю, але для цього потрібно змінити тип процедури у меню “Редагувати рядок плану закупівлі” (мал.1). 

мал.1

Якщо не змінити тип процедури на  “Спрощені торги з використанням ЕТС закупівель”, кнопка “Створити тендер” буде неактивною. Користувача буде попереджено написом “Увага! Необхідно змінити процедуру у плані … ” (мал.2).

мал.2

  • Створення нового плану 

При створенні нового плану спрощеної закупівлі в оборонній сфері потрібно в меню “Створити рядок плану закупівлі” вибрати “Спрощені торги з використанням ЕТС закупівель” (мал. 3).


мал. 3

У фільтрах пошуку (мал. 4) на майданчику Е-Тендер будуть доступні обидві процедури. Замовники можуть легко знаходити свої закупівлі, щоб завершити розпочаті тендери.


мал.4

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

З повагою - команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
У грудні 2021 реалізовано: перевірку уповноважених осіб у системі, перехід на reCAPTCHA v3, додавання інформації про країну виробника, скарги на постачальника у Прозорро Маркет
Функції майданчика
Головні доопрацювання: нова бібліотека ЕЦП - підписуйте документи в Прозорро за допомогою Smart ID; реєстр кваліфікованих постачальників у Prozorro Market - функціонал через який ЦЗО тепер активує або блокує доступ постачальникам до е-каталогу; новий тип плану - “запит ціни пропозицій”