Назад до каталогу статей
Функції майданчика

НА E-TENDER РЕАЛІЗОВАНА ПРОЦЕДУРА “СПРОЩЕНІ ТОРГИ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕТС” ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ У СФЕРІ ОБОРОНИ

25 Січня 2021

У державних замовників у сфері оборони залишається можливість проводити закупівлі у форматі спрощених торгів в системі Prozorro.

Введення нової процедури “спрощені торги з використанням ЕТС” пов'язано з набранням чинності Законом України «Про оборонноі закупівлі» (№ 808-IX).

“Спрощені торги з використанням ЕТС”  (далі “нова”) є аналогом процедури “Переговорна процедура для потреб оборони” (далі “стара”), що регламентувалась законодавством, яке втратило чинність. У системі вже не можна буде оголосити нову закупівлю та опублікувати план зі старим типом процедури. Розповімо як коректно змінити цей тип.

  • Зміна типу процедури у створеному раніше плані 

Якщо замовник має створені плани за старою процедурою і ще не використав їх, то він може провести закупівлю, але для цього потрібно змінити тип процедури у меню “Редагувати рядок плану закупівлі” (мал.1). 

мал.1

Якщо не змінити тип процедури на  “Спрощені торги з використанням ЕТС закупівель”, кнопка “Створити тендер” буде неактивною. Користувача буде попереджено написом “Увага! Необхідно змінити процедуру у плані … ” (мал.2).

мал.2

  • Створення нового плану 

При створенні нового плану спрощеної закупівлі в оборонній сфері потрібно в меню “Створити рядок плану закупівлі” вибрати “Спрощені торги з використанням ЕТС закупівель” (мал. 3).


мал. 3

У фільтрах пошуку (мал. 4) на майданчику Е-Тендер будуть доступні обидві процедури. Замовники можуть легко знаходити свої закупівлі, щоб завершити розпочаті тендери.


мал.4

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

З повагою - команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Гнучкі налаштування інструменту попозиційних торгів та ефективна розсилка оголошень та нагадувань
Функції майданчика
Розширено можливості підписки на нові тендери, оновлено функціонал моніторингу ДАСУ в Prozorro, доопрацювання розділу “Аналітика” для постачальника
Функції майданчика
В системі Е-Тендер з'явилось ще більше опцій з налаштування індивідуальної підписки. Тепер підписку можна створити з шаблону пошуку. Розповідаємо як це зробити