Назад до каталогу статей
Новини

НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER ПРАЦЮЄ ФУНКЦІОНАЛ ПУБЛІКАЦІЇ ОБ'ЄКТІВ ОРЕНДИ У ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

15 Жовтня 2020

Орендодавці можуть створювати об'єкти оренди в системі Прозорро.Продажі. Функціонал працює в особистому кабінеті користувача майданчика Е-Тендер

У системі Prozorro.Продажі з'явився новий функціонал, який потрібен для запуску переліків об'єктів оренди державного та комунального майна першого та другого типу. В свою чергу, команда розробників майданчика Е-Тендер здійснила доопрацювання у системі і тепер наші користувачі можуть використовувати ці переліки. Орендодавці державного та комунального майна можуть створювати нові об'єкти у відповідному реєстрі безпосередньо у своєму особистому кабінеті. Команда аукціонів майданчику Е-Тендер розробила інструкцію, яка допоможе коректно додати об'єкт нерухомості до реєстру. 

https://e-tender.ua/training-e-auction/organizator-aukcionu-1/instrukciya-vnesennya-informaciyi-pro-obyekti-pereliku-persh-62

Найближчим часом на майданчику Е-Тендер буде доопрацювано функціонал, який дозволить подавати заяви на включення об’єктів оренди до переліків першого та другого типу, заяв на оренду майна, заяв на продовження договорів оренди, а також внесення інформації про об’єкти оренди. Поки що такі заяви подаються у паперовій формі.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

 (044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Роз'яснення щодо змін до Постанови №169
Новини
ЦЗО ДУ «Професійні закупівлі» повідомили про спрощення умов проведення кваліфікації постачальників до Е-каталогу.
Новини
Мінекономіки запропонувало внести наступні зміни до Постанови № 169, які направлені на повернення конкуренції у публічних закупівлях.