Назад до каталогу статей
Новини

НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER ПРАЦЮЄ ФУНКЦІОНАЛ ПУБЛІКАЦІЇ ОБ'ЄКТІВ ОРЕНДИ У ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ

15 Жовтня 2020

Орендодавці можуть створювати об'єкти оренди в системі Прозорро.Продажі. Функціонал працює в особистому кабінеті користувача майданчика Е-Тендер

У системі Prozorro.Продажі з'явився новий функціонал, який потрібен для запуску переліків об'єктів оренди державного та комунального майна першого та другого типу. В свою чергу, команда розробників майданчика Е-Тендер здійснила доопрацювання у системі і тепер наші користувачі можуть використовувати ці переліки. Орендодавці державного та комунального майна можуть створювати нові об'єкти у відповідному реєстрі безпосередньо у своєму особистому кабінеті. Команда аукціонів майданчику Е-Тендер розробила інструкцію, яка допоможе коректно додати об'єкт нерухомості до реєстру. 

https://e-tender.ua/training-e-auction/organizator-aukcionu-1/instrukciya-vnesennya-informaciyi-pro-obyekti-pereliku-persh-62

Найближчим часом на майданчику Е-Тендер буде доопрацювано функціонал, який дозволить подавати заяви на включення об’єктів оренди до переліків першого та другого типу, заяв на оренду майна, заяв на продовження договорів оренди, а також внесення інформації про об’єкти оренди. Поки що такі заяви подаються у паперовій формі.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

 (044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З 8 листопада 2020 року електронні документи та договори можна буде підписувати лише КЕП. Якщо ви використовуєте ЕЦП, то його потрібно замінити на КЕП.
Новини
Дізнайтеся про нові аспекти законодавства, яке регулює процедуру передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна у системі «Прозорро.Продажі». Багато корисної та практичної інформації.
Новини
Конкурентні процедури допомагають вигідно продавати та купувати активи спиртової галузі. Завдяки аукціонам Прозорро.Продажі вдалося продати активи трьох виробничих майданчиків на 59 млн грн. дорожче від стартової їх вартості (сумарно). На черзі продаж ще семи МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.