Назад до каталогу статей
Функції майданчика

НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER УДОСКОНАЛЕНО ПРОЦЕДУРУ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДО ПРОПОЗИЦІЇ

09 Вересня 2020

У технічному релізі розповідаємо про низку доопрацювань системи, які здійснила Команда E-Tender. Доопрацьована процедура завантаження документів до пропозиції, реалізовано автоматичне відправлення повідомлення на електронну пошту учасника тендеру та в месенджери.

Коротко про нові доопрацювання функцій на майданчику у відео. Слухайте про головне! 

1.  Нова логіка завантаження та редагування документів на майданчику Е-Тендер. Експорт чернеток у ЦБД

Ми реалізували низку доопрацювань у процедурі завантаження документів до пропозиції учасника тендеру. Зокрема, відбулися суттєві зміни у роботі з документами-чернетками.

1.1. Завантаження документу до пропозиції без обов'язкового визначення типу документа

Раніше під час завантаження документів обов’язковим було обирати «Тип документа» та «Конфіденційність». Відтепер, користувачі отримали можливість завантажити документ без обов’язкового вибору цих параметрів.

Система за замовчуванням встановлює конфіденційність «Публічний», а документи, у яких тип документа не обраний, будуть додані як «Інші».

1

Рис.1

1.2. Тип документа в чернетці можна буде відредагувати пізніше

Для комфорту наших постачальників ми зберегли логіку завантаження файлів, яка була раніше, і окрім того, додали нову можливість – обирати тип документа та конфіденційності уже після додавання всіх файлів до чернетки. Ця можливість є як на етапі подачі пропозиції так і під час її редагування.

1.3. Відтепер, є можливість додавати документи до чернетки в уже зареєстрованій пропозиції

Відповідно, ці чернетки не будуть опубліковані в ЦБД Прозорро до моменту, коли користувач не натисне кнопку “Експортувати оновлену пропозицію” (про це в пункті 1.4. доопрацювань цього релізу) . Таким чином, ми виключаємо випадкове завантаження користувачем неправильного документу в базу даних Прозоро.

Також Ви можете видалити кожний окремий файл чернетки або відразу всі. До того ж можна побачити загальну кількість документів-чернеток, завантажених до цієї пропозиції (Рис.2).

1

Рис.2

Відзначимо, що раніше чернетки не відображались у списку документів, які завантажені до пропозиції. Відтепер, чернетки будуть відображатися в цьому списку першими. В таблиці (у колонці “стан”) буде виводитись напис “Чернетка” червоним кольором.  Під таблицею з'явиться нагадування на червоному фоні: “Увага! Наявні документи в стані "Чернетка". 

Рис.3

1.4. Нові кнопки "Експортувати оновлену пропозицію", "Залишити файли в чернетці" та "Експортувати чернетки" .

Додано нові кнопки, які можуть використовуватись на етапі редагування пропозиції та експорту документів в ЦБД Prozorro:

 • “Експортувати оновлену пропозицію” (зеленым кольором) - використовується для експорту відредагованих документів в ЦБД і оновлення пропозиції.
 • “Залишити файли в чернетці” (сірим кольором). При натисканні - документи залишаються чернетками, але пропозиція зберігається як оновлена.
 • "Експортувати чернетки" - використовується для для експорту чорнових варіантів документів.

В цьому ж вікні залишилась  можливість “Скасувати пропозицію”.

1

Рис.4

1.5. Усі документи до пропозиції відображаються в об'єднаній таблиці.

Раніше завантажені файли ділилися за типами, і відображалися окремими таблицями.

Відтепер, документи до пропозиції будуть в одній об'єднаній таблиці. Також ми додали функції, які полегшують роботу з таблицею:

 • можна подивитись загальну кількість документів, що завантажені;
 • з'явилась можливість переглядати документи з пагінацією (по 10 записів у списку) або розгорнути повний список - додано кнопку "Показати всі документи";
 • якщо у списку є документ зі статусом "Приватний" - напис підкреслюється, а при натисканні на нього відкривається вікно з описом причини приватності;
 • у таблиці файли спочатку сортуються за типом документу (Цінова пропозиція; Документи, що підтверджують кваліфікацію; Документи, що підтверджують відповідність; Технічні специфікації; Кошторис (розрахунок вартості). Всередині кожної категорії можна відсортувати список за назвою файла.

1

Рис.5

2.   У розділі "Мої пропозиції" оновлено формулювання статусу чернетки

Раніше в розділі "Мої пропозиції" у пропозиції, яка містила документи-чернетки відображався статус "Увага! Ваша пропозиція не активована. Перейдіть в закупівлю та підтвердіть пропозицію". Відтепер, цей напис змінено на "Чернетка". 

Рис.6

3.  Скарга не переводится в статус "Вирішено" до моменту внесення змін у документи щодо кваліфікації чи прекваліфікації

Після доопрацювання Замовнику забороняється переводити Скаргу в статус “Виконано замовником” поки не буде виконана одна з умов:

 1. Прекваліфікація, в якій є Скарга в статусі "задоволена" - повинна бути переведена в статус "Відмінена".
 2. Кваліфікація в якій є Скарга в статусі "задоволена" - повинна бути переведена в статус "Відмінена".

4.  Повідомлення на електронну пошту учасника  щодо перемоги у неконкурентних процедурах

Відтепер Ви якнайшвидше дізнаєтесь про перемогу. Після доопрацювань у нашій системі на електронну пошту учасників неконкурентних процедур будуть приходити повідомлення:

 • “Вас визнано переможцем” - відразу після того як замовник вносить інформацію в систему про переможця тендеру;
 • “Опубліковано укладений з Вами договір” - після переведення договору в статус "Договір Опубліковано";
 • “Внесено зміни до договору” - після додавання змін до опубліковного договору.

 5.  Повідомлення на месенджери Viber/Telegram про «24 години» та АНЦ

Щоб Ви своєчасно побачили, коли замовник виставив повідомлення з вимогою про усунення порушень, які треба виправити впродовж 24 годин, ми надсилаємо сповіщення Вам у месенджери Viber/Telegram. Таким же чином повідомляємо постачальника, який надійшов кваліфікацією з аномально низькою ціною.

Нагадуємо, що Ви можете обрати ті типи повідомлень, які хочете отримувати на телефон, в розділі «Мої дані» - «Месенджери» увімкнувши та активувавши необхідний месенджер.

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.
Функції майданчика
Функціональні покращення особистого кабінета учасника на електронному майданчику E-Tender
Функції майданчика
Постанова КМУ №1178 визначила основні види публічних закупівель та ввела нову процедуру — «Відкриті торги з особливостями», які на цей час стануть основним видом закупівельних процедур. Детальніше про технічні зміни на майданчику розповідаємо у цій статті.