Назад до каталогу статей
Новини

НА МАЙДАНЧИКУ Е-ТЕНДЕР ВИСТАВИЛИ 129 ОБ’ЄКТІВ КИЄВА НА ПРИВАТИЗАЦІЮ

02 Квітня 2020

Прозорро.Продажі, мала приватизація, 129 об'єктів приватизації, електронний аукціон, нежитлові приміщення оголошені на приватизацію

Нежитлові приміщення у Києві у системі Прозорро.Продажі оголошені на приватизацію через електронний майданчик Е-Tender. Що це за приміщення, які умови приватизації та коли буде проходити елеронний аукціон для них – далі.

Нижче надаємо перелік об’єктів із посиланнями на них у системі Прозоро.Продажі, за якими вже оголошені електронні аукціони. 

Площа - 1 385,7 кв. м.

Площа - 50,6 кв. м.

Будівля одноповерхова, рік побудови 1946. Системи водопостачання, водовідведення, теплопостачання та електропостачання відсутні. За даними Міського земельного кадастру нежитловий будинок розташований в межах земельної ділянки площею 0,8277 га (обліковий код 66:055:0008). Київська міська рада рішення про передачу земельної ділянки у власність або користування не приймала. Відомості з міського земельного кадастру носять виключно інформативний характер. Питання землекористування та землевідведення вирішується новим власником самостійно в установленому чинним законодавством України порядку.

Площа - 399,1 кв. м.

Площа - 6055,3 м. кв.

Будівля одноповерхова, потребує проведення робіт капітального характеру. Системи водопостачання, водовідведення, теплопостачання та електропостачання відсутні. За даними Міського земельного кадастру нежитловий будинок розташований на земельній ділянці площею 0,0522 га (обліковий код 79:427:0066). Кадастровий номер земельній ділянці не присвоювався. Київська міська рада рішення про передачу земельної ділянки у власність або користування не приймала, в тому числі на правах оренди земельної ділянки будь-яким фізичним чи юридичним особам не приймала. Відомості з міського земельного кадастру носять виключно інформативний характер. Питання землекористування та землевідведення вирішується новим власником самостійно в установленому чинним законодавством України порядку.

Площа - 174,7 кв. м.

Площа - 191,5 м. кв.

Площа - 623,6 м. кв.

Площа - 209,2 м. кв.

Нежитлові приміщення розміщуються в підвальному поверсі житлового будинку, що розташований в Шевченківському районі. Об'єкт перебуває в орендному користуванні. Термін дії договору - до 01.04.2021 року. Договір оренди зберігає чинність для нового власника приватизованого об’єкта, а в разі якщо покупцем об’єкта є орендар, дія відповідного договору припиняється з дня, за яким об’єкт переходить у його власність. Розміщується в будинку, який наказом Міністерства культури України від 17.05.2017 № 430 занесений до Державного реєстру нерухомих пам′яток України, як пам′ятка архітектури, історії місцевого значення, охоронний № 1015-Кв. Переможець - майбутній власник до укладання договору купівлі – продажу зобов′язаний укласти з відповідним органом охорони культурної спадщини попередній договір про укладання в майбутньому Охоронного договору на пам′ятку (її частину).

Площа - 97,5 м.кв.

Нежитлові приміщення розташовані в Голосіївському районі у нежитловому будинку, будинок двоповерховий, міжповерхові перекриття дерев'яні, інші площі в нежитловому будинку знаходяться в приватній власності. Приміщення тривалий час не використовувались, їх технічний стан потребує проведення робіт капітального характеру, а також підключення до систем водопостачання, водовідведення, теплопостачання та електропостачання. Корисна площа об'єкту складає 71,7 кв.м, площа місць загального користування - 12,7 кв.м.

Площа - 84,4 кв.м.


Андрій Гудзь, директор Департаменту комунальної власності м. Києва:

«27 лютого 2020-го Київська міська рада затвердила перелік зі 129 об’єктів нерухомого майна столиці, які підлягають приватизації. Підготовку до продажу та продаж цих об’єктів здійснюватиме Департаменту комунальної власності м. Києва як орган приватизації територіальної громади. 

Реалізацію об’єктів приватизації здійснюватиме Департамент у згідно з законом «Про приватизацію державного і комунального майна» на електронних аукціонах,. А об’єкти передані в оренду будуть приватизовані з урахуванням вимог ст. 18 цього закону на електронних аукціонах або шляхом викупу після перевірки виконання законодавчо встановлених умов. 

Об’єкти приватизації буде оголошувати Департамент комунальної власності м. Києва до продажу в системі Прозорро.Продажі по мірі завершення їх передпродажної підготовки, яка передбачає з’ясування та перевірку наявності необхідних документів, умов використання об’єкту, визначення ціни продажу, розробку та затвердження умов продажу.

Передбачаємо, що продаж об’єктів Департаментом буде здійснений протягом 2020 та 2021 рр. 

Об’єкти внесені до реєстру об’єктів малої приватизації ЕТС Прозоро.Продажі, вся наявна інформація та документи щодо них теж буде розміщувати Департамент комунальної власності м. Києва в електронній торговій системі.

Частина об’єктів Департаментом вже оголошено, або ще деяких - найближчим часом буде оголошено проведення аукціонів. Тож, кожен бажаючий зможе прийняти в них участь, зареєструвавши свої заявки у системі Прозорро.Продажі. 

Департамент комунальної власності м. Києва повністю відкритий до співпраці та сподівається, що кожен об’єкт знайде свого власника, а майбутній власник зможе вибрати та придбати для своїх потреб корисний актив.»


Аліна Каневська, керівник напрямку електронних аукціонів «E-Auction»:

«Наша команда працює з Департаментом комунальної власноті м. Києва вже більше року. І за цей час ми встигли налагодити зручний для обох сторін процес як обміном інформацією, так і взаємодопомогою. Не зважаючи на те, що Департамент мав лише 5 робочих днів на публікацію усіх 129 об’єктів у системі Прозорро.Продажі, спільними зусиллями Департаменту та Е-Тендер уся інформація про об’єкти опублікована в системі та відкрита для всіх бажаючих прийняти участь в аукціонах.»


Усі вище названі приміщення є об’єктами малої приватизації. Мала приватизація проводиться через систему Прозоро.Продажі на майданчику E-тендер і до неї входять продаж державних та комунальних підприємств, об’єктів нерухомості, земельних ділянок, вартість яких не перевищує 250 млн. грн.

Зауважимо, що у статті подали посилання лише на перші 10 об’єктів за якими вже оголошені аукціони, а за рештою – інформацію ще готують.

Шановні користувачі, реєструйтеся на майданчику для участі в аукціоні! Усі додаткові деталі щодо реєстрації та лотів:

тел.: 067 415 68 81

або пишіть:

e-mail: a.kanevska@e-tender.ua

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.