Назад до каталогу статей
Новини

На Переяславщині комунальну землю орендують за 24 тис. грн/га на рік

10 Грудня 2021

Орендна плата за користування землею може стати одним з головних джерел доходу до бюджетів міських, сільських та селищних рад

Переяславська міська рада (Київська область) буде додатково  отримувати до свого бюджету 695 тис. гривень щорічно. Завдяки лише двом вдало проведеним аукціонам з продажу права оренди земельних ділянок с/г призначення.  

Аукціони відбулись у системі Прозорро.Продажі 12 листопада 2021 року.  Орендна ставка на ділянку площею 17,78 га в ході аукціону зросла у 7,2 рази. За лот торгувалися 16 учасників. Організатор встановив початкову ціну 52 тис. гривень, переможець аукціону запропонував - 375 тис. гривень.  

Ще більше зросла ставка в аукціоні з оренди ділянки площею 17 га - у 10,7 разів (з 38,1 до 410 тис. гривень).  

На початку грудня були підписані договори по цим двом аукціонам. Кошти за лоти також сплачені. 

В Україні лише формується новий онлайн-ринку землі. Але результати аукціонів говорять про те, що земельні ресурси користуються величезним попитом.  

Сьогодні органи місцевого самоврядування активно публікують свої лоти у Прозорро.Продажі. В системі вже оголошено більше тисячі  аукціонів з оренди. І кожен день додаються нові.  

Нагадаємо, що комунальна сільськогосподарська земля може передаватись в оренду виключно на електронних аукціонах у Прозорро.Продажі. Торги проходять в онлайн-режимі.  

Команда Е-Тендер допомогає міським, сільським та селещним радам оголошувати аукціони. Щоб провести торги потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер.

Корисні матеріали:   

Щоб дізнатись більше про земельні аукціони, звертайтесь за контактами: 

0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті
Новини
Уряд ухвалив порядок продажу конфіскованих російських активів та майна у системі Прозоро.Продажі. Буде відкритий та абсолютно прозорий продаж такого майна