Назад до каталогу статей
Новини

На Prozorro Market продаватимуть електроенергію - оголошено про кваліфікацію

01 Жовтня 2021

Постачальники електроенергії зможуть подавати свої заявки на кваліфікацію до е-каталогу з 19 жовтня. Кваліфікаційний відбір триватиме до кінця серпня 2024 року

ЦЗО ДП “Професійні закупівлі” оголосила про кваліфікаційний відбір на електроенергію. Постачальники зможуть продавати енергію держзамовникам без тендерів, зокрема на суми до 200 тисяч гривень за процедурою запит ціни пропозицій.

В  оголошенні можна ознайомитися з умовами відбору. Ключова вимога до постачальників - це наявність одного виконаного (або такого, що виконується понад 2 місяці) договору з постачання електричної енергії. також можна надати копію документу, підтверджуючого повне виконання (або виконання протягом  двох місяців поспіль) аналогічного договору а саме: лист-відгук від контрагента чи інший документ (видаткова накладна, або акт приймання-передачі товару, або інший фінансовий документ).

Подавати копію ліцензії НКРЕКП не потрібно - ЦЗО самостійно перевірить чи має постачальник таку ліцензію.

Щоб надати підтверджуючі документи потрібно зареєструватись на електронному майданчику та завантажити їх у систему. На майданчику Е-Тендер подати заявку на кваліфікацію до е-каталогу та завантажити документи можна буде у розділі “Оголошені відбори”.

! Важливо: електронні копії паперових документів, повинні бути скановані з оригіналів документів та збережені у форматі PDF або JPG. 

Електроенергія суттєво відрізняється від інших товарів, які сьогодні продаються через Прозорро Маркет. ЦЗО очікує на запитання та коментарі від потенційних учасників щодо організації роботи у цьому напрямку. Їх можна надсилати на е-мейл:  a.kuzmenko@cpb.org.ua

Корисні матеріали та інструкції:  

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.