Назад до каталогу статей
Новини

НАЦІОНАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ПОНОВИЛИ ДОСТУП ДО ПОРТАЛУ ЕЛЕКТРОННИХ СЕРВІСІВ

27 Грудня 2022

Від 26 грудня 2022 року ДП «НАІС» працює доступ до порталу електронних сервісів

Відтепер доступ до відомостей з Єдиного державного реєстру в електронній формі шляхом безоплатного пошуку та формування витягу надається виключно за умови:

  • ідентифікації особи, яка бажає отримати такі відомості,
  • з використанням засобів електронної ідентифікації з середнім або високим рівнем довіри (кваліфікованим або удосконаленим електронним підписом).

Державним органам, органам місцевого самоврядування, посадові особи яких наразі мають безпосередній доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, необхідно звернутися до відповідної регіональної філії ДП «НАІС» для отримання доступу до порталу з можливістю формування витягів.

Доступ поновили відповідно до вимог п.п. 11 п. 1 постанови КМУ від 06.03.2022 № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 16.12.2022 № 1422, яка набрала чинності 26.12.2022.

Інструкцію інсталяції веб-бібліотеки підпису знайдете в інструкції за посиланням.

За інформацією сайту ais.gov.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати