Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Налаштування підписки на розсилку нових тендерів Prozorro – тепер і через шаблон пошуку

09 Липень 2021

В системі Е-Тендер з'явилось ще більше опцій з налаштування індивідуальної підписки. Тепер підписку можна створити з шаблону пошуку. Розповідаємо як це зробити

Налаштування підписки через шаблон пошуку

Крок 1. Створення шаблону пошуку.

Для цього перейдіть в розділ «Закупівлі/Плани Prozorro» основного меню, та натисніть кнопку «Фільтрувати» (мал.1):


Мал.1

За допомогою фільтру оберіть параметри які підходять саме вам (регіон, бюджет, тип процедури, тощо), та натисніть кнопку «Зберегти шаблон»:


Мал.2 

Введіть назву шаблону та натисніть «Підтвердити» (мал.3). Вітаємо! Ваш перший шаблон готовий.

Мал.3

Крок 2. Налаштування підписки з шаблону пошуку.

В розділі «Мої підписки» (мал.4): 

- натисніть  «Додати підписку»;

оберіть потрібний шаблон:

- збережіть підписку (кнопка «Зберегти»):

Мал.4

Оформлення декількох підписок

Ви можете оформити додаткові підписки. Для цього, повторно натисніть кнопку «Додати підписку», оберіть потрібний шаблон та збережіть підписку (мал. 5). На вашу пошту приходитимуть декілька листів з новими тендерами, які відфільтровані за різними параметрами. Наприклад, одну підписку можно оформити по пріоритетним замовникам, інші - по регіонам, ключовим словам або кодам CPV. Один користувач системи може оформити 5 підписок. 


Мал.5

Ви завжди можете внести зміни до налаштувань підписки. Для цього оберіть інший шаблон та на тисніть «Зберегти».  Підписку можна видалити, натиснувши відповідну кнопку.

Допомога в налаштуванні підписки на тендери

Якщо потрібна допомога при налаштуванні підписки, зверніться за консультацією до наших менеджерів. Заповніть відповідну форму та чекайте дзвінка нашого менеджера (мал. ).

Мал.6

Якщо потрібна додаткова консультація щодо участі в публічних закупівлях на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до нашого відділу підтримки клієнтів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Відбулося технічне оновлення на Прозоро в частині роботи замовників із відкритими торгами. Як нові зміни вплинули на роботу описано в даній статті.
Функції майданчика
Продовжуємо тримати технічний фронт та займатися покращенням роботи як нашого майданчика так і системи публічних закупівель Прозоро в цілому. Які доопрацювання на майданчику реалізувала наша команда читайте далі в статті.
Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.