Назад до каталогу статей
Функції майданчика

Налаштування підписки на розсилку нових тендерів Prozorro – тепер і через шаблон пошуку

09 Липень 2021

В системі Е-Тендер з'явилось ще більше опцій з налаштування індивідуальної підписки. Тепер підписку можна створити з шаблону пошуку. Розповідаємо як це зробити

Налаштування підписки через шаблон пошуку

Крок 1. Створення шаблону пошуку.

Для цього перейдіть в розділ «Закупівлі/Плани Prozorro» основного меню, та натисніть кнопку «Фільтрувати» (мал.1):


Мал.1

За допомогою фільтру оберіть параметри які підходять саме вам (регіон, бюджет, тип процедури, тощо), та натисніть кнопку «Зберегти шаблон»:


Мал.2 

Введіть назву шаблону та натисніть «Підтвердити» (мал.3). Вітаємо! Ваш перший шаблон готовий.

Мал.3

Крок 2. Налаштування підписки з шаблону пошуку.

В розділі «Мої підписки» (мал.4): 

- натисніть  «Додати підписку»;

оберіть потрібний шаблон:

- збережіть підписку (кнопка «Зберегти»):

Мал.4

Оформлення декількох підписок

Ви можете оформити додаткові підписки. Для цього, повторно натисніть кнопку «Додати підписку», оберіть потрібний шаблон та збережіть підписку (мал. 5). На вашу пошту приходитимуть декілька листів з новими тендерами, які відфільтровані за різними параметрами. Наприклад, одну підписку можно оформити по пріоритетним замовникам, інші - по регіонам, ключовим словам або кодам CPV. Один користувач системи може оформити 5 підписок. 


Мал.5

Ви завжди можете внести зміни до налаштувань підписки. Для цього оберіть інший шаблон та на тисніть «Зберегти».  Підписку можна видалити, натиснувши відповідну кнопку.

Допомога в налаштуванні підписки на тендери

Якщо потрібна допомога при налаштуванні підписки, зверніться за консультацією до наших менеджерів. Заповніть відповідну форму та чекайте дзвінка нашого менеджера (мал. ).

Мал.6

Якщо потрібна додаткова консультація щодо участі в публічних закупівлях на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до нашого відділу підтримки клієнтів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Попри тривогу продовжуємо тримати економічний фронт. Розвиваємо технічну складову нашого майданчика, а тому раді представити чергові доопрацювання
Функції майданчика
На нашому електронному майданчику для здійснення держзакупівель Прозорро були проведені доопрацювання як за вимогою ДП “Прозоро” так і в результаті опрацьованих побажань від користувачів.
Функції майданчика
У грудні 2021 реалізовано: перевірку уповноважених осіб у системі, перехід на reCAPTCHA v3, додавання інформації про країну виробника, скарги на постачальника у Прозорро Маркет