Назад до каталогу статей
Новини

Нерухомість для бізнесу, яку можна купити на аукціоні через E-Tender

22 Квітня 2021

Потрібне приміщення під офіс, магазин, склад, майстерню тощо? Ознайомтесь з підбіркою нежитлових приміщень, які продаться у Прозорро.Продажі. Є пропозиції нерухомості у Києві, Львові, Харкові. В переліку також готельний комплекс у місті Борислав. Зверніть увагу, що аукціони відбудуться з 5 по 7 травня.

Е-Тендер пропонує взяти участь в аукціонах з продажу нежитлової нерухомості:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України),  

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати