Назад до каталогу статей
Корисні статті

НЕРУХОМІСТЬ КИЄВА У ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ: ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ НА МАЙДАНЧИКУ Е-ТЕНДЕР

15 Квітня 2020

Купити нерухомість в Прозоро.Продажі, приватизація нерухомості Києва, майданчик Е-Тендер, приватизація державного та комунального майна, Держфондмайна

Купити нерухомість в Києві через систему Прозоро.Продажі, використовуючи електронний майданчик стало легше та швидше. Без будь-яких посередників ви зможете відшукати у системі та купити житлові та нежитлові приміщення: офіси, магазини, заклади харчування, виробничі бази, торгові центри, склади, цеха. Усі ці об’єкти виставлені на приватизацію у системі прозоро. І взяти участь в електронному аукціоні на їх придбання можете зареєструвавшись на майданчику E-Tender. Ми є авторизованим та офіційним учасником системи Прозоро.Продажі (Prozorro.Sale).

Що пропонуємо на майданчику для покупця?

Та нерухомість в Києві у системі Прозорро.Продажі, яка оголошена на приватизацію через електронний майданчик Е-Tender, є у спеціальному зведеному нами переліку.

Цей перелік містить усі об’єкти малої приватизації Києва, що виставлені на аукціон або ті, що тільки планують до продажу.

Нагадаємо, що до об’єктів малої приватизації відносять єдині майнові комплекси, споруди, земельні ділянки, підприємства та пакети акцій компаній. Вартість кожного з них не перевищує 250 млн грн. Об’єкти  виставлені на аукціони належать державній чи місцевій владі.    

Електронні аукціони, завдяки яким проводять приватизацію нерухомості Києва відбуваються за такими моделями:

 • Англійський – аукціон на підвищення ціни;
 • Голландський – аукціон на зниження ціни.

Хто може стати учасником приватизації державного чи комунального майна?

Приватизувати об’єкти нерухомості Києва можуть:

 • Фізичні особи;
 • Іноземні громадяни;
 • Юридичні особи
 • Нерезиденти.

Як стати учасником аукціону на приватизацію на майданчику Е-Тендер?

 • Зареєструватися на майданчику E-Tender.ua.
 • Зареєструвати заявку на участь в аукціоні.
 • Підготувати пакет документів та надати нашому менеджеру їх на перевірку.
 • Завантажити документи для закритої цінової пропозиції.

Якими документами регулюється мала приватизація?

Насамперед на сьогодні є два діючих законодавчих актів, які визначають порядок регулювання малої приватизації:

 • Закон «Про приватизацію державного та комунального майна»,
 • Постанова Уряду  № 432.

Також ми періодично проводимо онлайн-навчання для наших користувачів та надаємо оперативно фахові консультації щодо участі в аукціоні. 

Звертайтеся до нас за:

тел.: 0800 30 77 55 (безкоштовно в межах України)

044 392 36 82 / 223 68 92

або пишіть:

support-auction@e-tender.ua 

З повагою команда Е-Tender!

схожi новини

Корисні статті
Нове законодавство з оренди державного та комунального майна лише почало діяти. У орендодавців виникає багато запитань щодо проведення аукціонів у системі Prozorro.Продажі. Відповіді ви знайдете у матеріалах безкоштовного вебінару «Як бюджетній установі провести успішний аукціон з оренди»
Корисні статті
Приватизація спиртових заводів від ДП "Укрспирт" проходить на акредитованому майданчику E-Tender! Телефонуйте та отримуйте безкоштовний юридичний супровід до повного викупу!
Корисні статті
Як державному замовнику передбачити невідкладні потреби організації у товарах, роботах та послугах на наступний рік? Як, у разі необхідності, внести зміни до річного плану? У Мінекономіки опублікували рекомендації, де роз'яснено, як правильно вчинити у різних суперечливих ситуаціях.