Назад до каталогу статей
Новини

Нові дозволи на видобуток піску, граніту, глини, що необхідні для відбудови України

12 Жовтня 2022

З відбудовою України будівельні компанії потребуватимуть сировини та матеріалів. Їх можна виготовити та забезпечити як раз за рахунок видобутку корисних копалин. Наразі Держгеонадра пропонують придбати дозволи на видобуток глини, піску, граніту тощо.

Держгеонадра пропонують на аукціонах дозволи на видобуток корисних копалин, що є сировиною для майбутнього виготовлення будівельних матеріалів і будуть користуватись попитом через відбудову зруйнованих будівель в усіх регіонах України.

Родовища знаходяться у Тернопільській, Вінницькій, Полтавській, Рівненській, Закарпатській та ін. областях.

Аукціони з купівлі спеціальних дозволів на видобування та/або геологічне вивчення корисних копалин заплановані на 19 жовтня 2022 р.

В аукціонах можуть приймати участь Фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які мають розкриту інформацію про кінцевих бенефіціарних власників (структуру власності компанії), не зареєстровані в офшорних зонах та/або у державі-агресорі.

Які дозволи можна придбати на аукціонах


На видобуток граніту:

На видобуток піску/пісковику:

На видобуток глини/суглинку:

Габро:

Підземні води:

Щоб прийняти участь в аукціоні, реєструйтесь на майданчику E-Tender, офіційно акредитованому в Прозорро.Продажі за всіма напрямками. Забезпечимо підготовку та переможну стратегію на аукціоні.

Телефонуйте для безкоштовної консультації або зустрічі.

+38 (067) 216 30 50, v.zakharov@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати