Назад до каталогу статей
Новини

Нові дозволи на видобуток піску, граніту, глини, що необхідні для відбудови України

12 Жовтня 2022

З відбудовою України будівельні компанії потребуватимуть сировини та матеріалів. Їх можна виготовити та забезпечити як раз за рахунок видобутку корисних копалин. Наразі Держгеонадра пропонують придбати дозволи на видобуток глини, піску, граніту тощо.

Держгеонадра пропонують на аукціонах дозволи на видобуток корисних копалин, що є сировиною для майбутнього виготовлення будівельних матеріалів і будуть користуватись попитом через відбудову зруйнованих будівель в усіх регіонах України.

Родовища знаходяться у Тернопільській, Вінницькій, Полтавській, Рівненській, Закарпатській та ін. областях.

Аукціони з купівлі спеціальних дозволів на видобування та/або геологічне вивчення корисних копалин заплановані на 19 жовтня 2022 р.

В аукціонах можуть приймати участь Фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які мають розкриту інформацію про кінцевих бенефіціарних власників (структуру власності компанії), не зареєстровані в офшорних зонах та/або у державі-агресорі.

Які дозволи можна придбати на аукціонах


На видобуток граніту:

На видобуток піску/пісковику:

На видобуток глини/суглинку:

Габро:

Підземні води:

Щоб прийняти участь в аукціоні, реєструйтесь на майданчику E-Tender, офіційно акредитованому в Прозорро.Продажі за всіма напрямками. Забезпечимо підготовку та переможну стратегію на аукціоні.

Телефонуйте для безкоштовної консультації або зустрічі.

+38 (067) 216 30 50, v.zakharov@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.