Назад до каталогу статей
Дайджест

Нові функціональності E-Tender в травні для постачальників

10 Червень 2022

Головні оновлення для постачальників на E-Tender у травні 2022 року

1. Можливість додавати документи в спрощених процедурах після аукціону

Відповідно до оновлення сценаріїв ДП Прозоро в роботі майданчиків в спрощених закупівлях, було відкрито постачальнику можливість додавати документи після проведення аукціону. Тобто постачальник, який знаходиться на розгляді або якого визнали переможцем може додати документи.

Дане питання завжди викликало дуже багато обговорень у Замовників. У Постачальників не було технічної можливості завантажувати документи в систему після формування повідомлення про намір укласти договір, а згідно з вимогами ч.9 ст. 14 Закону, вони не мали права це робити. Оновлення на майданчику E-Tender дозволяє завантажити документи до закупівлі.  

Також, раніше писали про 10 важливих відповідей на запитання про спрощені закупівлі.  


2. Допорогової закупівлі більше не існує

З 10 травня 2022 року  допорогової закупівлі більше не існує, відповідно до змін до Наказу № 13 від 10.05.2022 року затвердженого ДП «Прозорро» внесено зміни в  інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”, що затверджена наказом ДП “ПРОЗОРРО” від 19.03.2019 №10.

До 50 тисяч гривень закупівля буде оголошуватись  відповідно до  статті 14 Закону України “Про публічні закупівлі”, там описані строки проведення та інші особливості проведення та мати назву «Спрощена закупівля»

Всі допорогові закупівлі які були створені до 10 травня 2022 року в системі будуть мати назву «спрощена закупівля».

3. В Prozorro Market стали доступні послуги  

Публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”.  Відповідно до цього публічні закупівлі товарів, робіт і послуг - можуть відбуватися будь-яким чином, при цьому одночасно потрібно дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.  

Використовуйте Prozorro Market,  де тепер започаткована можливість надавати послуги та розширюйте ринок надання сервісу.  

Вже відкрито кваліфікацію на послуги:

 

Залишилися запитання, звертайтеся за консультацією:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

 e-mail: support@e-tender.ua


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.