Назад до каталогу статей
Новини

Нові категорії товарів у каталозі Prozorro Market - додані у вересні

20 Вересня 2021

У е-каталозі з'явилось 5 нових категорій товарів широкого вжитку. Ви можете пройти акредитатцію, додати свій товар у новостворені категорії і очікувати замовлення від покупців

Додано нові категорії

Категорія у Прозорро Маркет - це зведена група різних профілів і товарів. Кількість категорій постійно збільшується. Відповідно, виробники можуть додавати в каталог та продавати держзамовникам ширший асортимент товарів. У вересні додались:

Нові профілі та нові товари

Протягом липня у електронному каталозі Prozorro Market з’явилися 36 нових профілів товарів, у багатьох категоріях, зокрема:

  • Файли для документів
  • Колонки
  • Сушильні машини
  • Фарби
  • Трансформатори з рідинним діелектриком

У каталог додано 321 новий товар.  Кваліфікацію до каталогу пройшли 60 нових постачальників.

Як постачати товари державним замовникам

Prozorro Market - державний онлайн-магазин, у якому бізнес може продавати свої товари державним замовникам простою схемою: постачальник проходить кваліфікацію у Prozorro Market, отримує акредитацію та додає пропозицію про свій товар в електронний каталог. Покупець може замовити товар, як у звичайному інтернет магазині. 

Сума договорів у Прозорро Маркет складає майже 200 млн грн. Більше 3 тисяч державних замовників закуповують через е-каталог.  У Prozorro Market працюють майже 1000 постачальників перевірених ЦЗО.

Корисні матеріали та інструкції:  

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.