Назад до каталогу статей
Новини

Нові можливості ProZorro.Продажі: мала приватизація

26 Липень 2018

Майданчик E-Tender.UA - акредитований оператор електронної торгової системи ProZorro.Продажі. Наказ №12 від 24 липня 2018 року

Майданчик E-Tender.UA відповідає технічним вимогам Електронної торгової системи ProZorro.Продажі та є акредитованим оператором системи Наказ №12 від 24.07.18.pdf Державного підприємства «Прозорро.Продажі».

З набуттям нового Закону «Про приватизацію державного і комунального майна» вся мала приватизація відбувається виключно через систему ProZorro.Продажі. Але для органів місцевого самоврядування, що виконують політику з управління майном територіальної громади така система є абсолютно новою та невідомою.

Аліна Близнюк, керівник проекту Електронні аукціони, майданчик E-Tender.UA

«За останні чотири тижні команда E-Tender.UA провела 15 зустрічей з представниками як обласних, так і місцевих рад. Під час дискусій та навчань ми дізнались про найболючіші питання органів приватизації, а найпершими та головними є алгоритм дій ОМС для початку приватизації: як обрати майданчик, який оператор торгів може проводити аукціони з приватизації, яку інформацію вносити в систему та в які строки».

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ОРГАНУ ПРИВАТИЗАЦІЇ

Короткий алгоритм дій для органу приватизації, який відповість на питання – як вже сьогодні долучитись до системи ProZorro.Продажі для відчуження комунального майна:

 1.  Зареєструватись на E-Tender.UA у розділі ProZorro.Продажі у якості органу приватизації.
 2. Укласти письмовий безоплатний договір з оператором торгів, форма якого розроблена Фондом державного майна України та ДП «Прозорро.Продажі».
 3. Затвердити Положення про аукціонну комісію, типову форму якого Вам надасть E-Tender.UA.
 4. Затвердити на сесії відповідної ради (новий, або привести у відповідність до діючого нового законодавства старий) Перелік об’єктів, що підлягають приватизації (далі – Перелік).
 5.  Затвердити склад аукціонної комісії – не менш 5 осіб – протягом 10 робочих днів з дня наступним за днем затвердження Переліку.
 6. Затвердити умови продажу щодо кожного об’єкта та публікувати інформаційні повідомлення.

Це основні кроки для органу приватизації. Окремо для кожної дії встановлені законні строки, які вираховуються робочими, календарними днями, або навіть годинами. 

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

 • Відеоінструкція Перші кроки для органів місцевого самоврядування щодо приватизації комунального майна.
 • Навчальний матеріал Приватизація комунального майна. перші кроки для органів місцевого самоврядування.
 • Стаття Приватизація комунального майна: етапи та строки

МАТЕРІАЛИ У ЗМІ

 • Новое время. Новый механизм малой приватизации в ProZorro.
 • Іnvestgazeta. ТОП-5 нововведень малої приватизації в Україні. 

Якщо ви орган приватизації та не знаєте з чого починати роботу з малої приватизації – звертайтесь до нашої команди – ми станемо для вас надійним партнером та радником з приватизаційних питань.

За детальною консультацією звертайтесь за телефоном

+38 (044) 390 52 46 або на пошту support@e-auction.ua

похожие новости

Новини
Для користувачів провели оновлення, які технічно спрощують та прискорюють функції на майданчику. Оновлення стосуються як покращення зовнішнього вигляду сторінок, так і робочого процесу
Новини
Огляд новин з 09 – 15 вересня: Перший мільйон в Prozorro Market, Новий порядок встановлення «зеленого» тарифу, Бюджет на ремонт доріг будуть планувати на три роки, Підвищили граничні суми витрат на меблі і т. ін.
Новини
Представник АШАН – Юрій Кальмуцький, project manager B2B B2G компанії поділився досвідом участі в публічних та комерційних торгах. Назвав переваги для участь такого великого бізнесу в проєкті Prozorro Market та свої кейси учасника тендерів.