Назад до каталогу статей
Корисні статті

Нові сервіси для бізнесу у Prozorro

24 Грудня 2020

Які можливості для бізнесу у 2021 році відкривають системи Prozorro, Prozorro.Продажі, Prozorro Market? Дізнайтесь про це з доповідей експертів майданчику Е-Тендер Аліни Каневської та Марії Шепель, які були зроблені на онлайн-конференції “Прозоро про ProZorro («ProProPro»): нові сервіси для бізнесу від ОРТПП”.

18 грудня  2020 року відбулась онлайн-конференція Прозоро про Prozorro («ProProPro»): нові сервіси для бізнесу від ОРТПП», яка організована Одеською регіональною торгово-промисловою палатою. На заході цікаві доповіді зробили фахівці електронного майданчику E-Tender. 

Керівниця відділу по роботі з корпоративними клієнтами на майданчику E-Tender Марія Шепель розповіла про головні принципи, на яких будується діяльність Прозорро та як розвивався функціонал майданчику Е-Тендер. Зокрема про можливості та інструменти  для користувачів: 

 • створення індивідуальної структури особистого кабінета; 

 • функціональний календар, який не дасть пропустити важливих закупівельних подій; 

 • створення чернетки пропозиції;

 • фільтр пошуку по вимогах і скаргах;

 • функціонал аналітики і звітності, який дозволяє моніторити власну успішність та діяльність конкурентів. 

Окремо Марія Шепель розповіла про можливості Прозорро Маркет - державного онлайн-магазину для здійснення закупівель. Акцент був зроблений на новому функціоналі - “запит ціни пропозиції”. 

Щоб брати участь в тендерах державних замовників у Prozorro, потрібно зареєструватись на акредитованому майданчику Е-Тендер. 

У своїй доповіді керівниця напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Аліна Каневська проаналізувала діяльність системи Прозорро.Продажі. Це онлайн-маркет на якому реалізується державне та комунальне майно.  Активом, який найчастіше продається на Прозорро.Продажі, є комерційна нерухомість. Другий величезний ринок - оренда державної та комунальної нерухомості.  

“Якщо бізнесу потрібно придбати або орендувати приміщення, яке належить державі або місцевому органу влади - це можна зробити лише через систему аукціонів Прозорро.Продажі.  Для бізнесу дуже простий доступ до цих активів. Купувати чи орендувати нерухомість у державних органів так же просто, як агентстві нерухомості” - відзначила Аліна Каневська.

Взяти участь в аукціонах системи Прозоро.Продажі можна на акредитованому майданчику Е-Тендер. Реєстрація за посиланням.

В системі Прозорро.Продажі також продаються:

 • необроблена деревина; 

 • майно збанкрутілих підприємств;

 • вторсировина;

 • транспортні засоби та спецтехніка тощо.  

Дізнайтесь більше, переглянувши запис онлайн-конференції на нашому ютуб-каналі.


Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів.

 • Державні закупівлі (Prozorro та Прозорро Маркет): 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), support@e-tender.ua 
 • Державні продажі (Prozorro.Продажі): 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), support-auction@e-tender.ua 
Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівлі через Prozorro Market набирають популярності. Придбати товари першого вжитку оперативно у час війни стало можливим саме завдяки електронному каталогу. Ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника
Корисні статті
Запрошуємо учасників на вебінар. Отримайте поради щодо складання тендерної пропозиції за вимогами Постанови № 1178 та підтвердження відсутності підстав для відмови у тендері
Корисні статті
10 наголосів про зміни до Постанови №1178, які замовнику слід знати