Назад до каталогу статей
Корисні статті

Нові сервіси для бізнесу у Prozorro

24 Грудня 2020

Які можливості для бізнесу у 2021 році відкривають системи Prozorro, Prozorro.Продажі, Prozorro Market? Дізнайтесь про це з доповідей експертів майданчику Е-Тендер Аліни Каневської та Марії Шепель, які були зроблені на онлайн-конференції “Прозоро про ProZorro («ProProPro»): нові сервіси для бізнесу від ОРТПП”.

18 грудня  2020 року відбулась онлайн-конференція Прозоро про Prozorro («ProProPro»): нові сервіси для бізнесу від ОРТПП», яка організована Одеською регіональною торгово-промисловою палатою. На заході цікаві доповіді зробили фахівці електронного майданчику E-Tender. 

Керівниця відділу по роботі з корпоративними клієнтами на майданчику E-Tender Марія Шепель розповіла про головні принципи, на яких будується діяльність Прозорро та як розвивався функціонал майданчику Е-Тендер. Зокрема про можливості та інструменти  для користувачів: 

 • створення індивідуальної структури особистого кабінета; 

 • функціональний календар, який не дасть пропустити важливих закупівельних подій; 

 • створення чернетки пропозиції;

 • фільтр пошуку по вимогах і скаргах;

 • функціонал аналітики і звітності, який дозволяє моніторити власну успішність та діяльність конкурентів. 

Окремо Марія Шепель розповіла про можливості Прозорро Маркет - державного онлайн-магазину для здійснення закупівель. Акцент був зроблений на новому функціоналі - “запит ціни пропозиції”. 

Щоб брати участь в тендерах державних замовників у Prozorro, потрібно зареєструватись на акредитованому майданчику Е-Тендер. 

У своїй доповіді керівниця напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Аліна Каневська проаналізувала діяльність системи Прозорро.Продажі. Це онлайн-маркет на якому реалізується державне та комунальне майно.  Активом, який найчастіше продається на Прозорро.Продажі, є комерційна нерухомість. Другий величезний ринок - оренда державної та комунальної нерухомості.  

“Якщо бізнесу потрібно придбати або орендувати приміщення, яке належить державі або місцевому органу влади - це можна зробити лише через систему аукціонів Прозорро.Продажі.  Для бізнесу дуже простий доступ до цих активів. Купувати чи орендувати нерухомість у державних органів так же просто, як агентстві нерухомості” - відзначила Аліна Каневська.

Взяти участь в аукціонах системи Прозоро.Продажі можна на акредитованому майданчику Е-Тендер. Реєстрація за посиланням.

В системі Прозорро.Продажі також продаються:

 • необроблена деревина; 

 • майно збанкрутілих підприємств;

 • вторсировина;

 • транспортні засоби та спецтехніка тощо.  

Дізнайтесь більше, переглянувши запис онлайн-конференції на нашому ютуб-каналі.


Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів.

 • Державні закупівлі (Prozorro та Прозорро Маркет): 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), support@e-tender.ua 
 • Державні продажі (Prozorro.Продажі): 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), support-auction@e-tender.ua 
Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
На майданчику Е-Тендер можна створити шаблон відбору закупівель по регіону, замовнику, за кодом товару. Також сформувати автоматичний звіт щодо закупівель по певному товарному коду. Наші інструменти допомагають швидко знаходити інформацію по групам товарам, з якими ви працюєте у Прозорро.Маркет
Корисні статті
У держави можна придбати нерухомість, майнові комплекси, автомобілі та інше майно. Команда E-Tender підготувала для вас відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного аукціону. Ви дізнаєтесь, як подати свою пропозицію та підписати договір.
Корисні статті
У відео-консультації Ольга Сватуха розповідає, де знайти всю необхідну інформацію на E-Tender, щоб не пропустити важливі замовлення у державному онлайн-магазині