Назад до каталогу статей
Новини

Новий функціонал на E-Tender щодо опублікування потреби в Прозорро+

11 Травня 2022

Проєкт Прозорро+ був створений для швидкого пошуку постачальників, щоб замовники закривали гуманітарні потреби. В системі більш як 1000 товарів, а також вже і є послуги. Електронний торговельний майданчик e-tender.ua разом з командою ДП “Прозорро» постійно працює над удосконаленням проєкту Прозорро+.

Тож розроблено новий функціонал щодо опублікування потреби в Прозорро+. Якщо Замовнику потрібно купити товар, але коштів не передбачено, він може залучити команду Прозорро+ тільки потрібно обрати необхідний товар за ціною « 0,01грн» (Рис.1-2).

Рис.1

1

Рис.2

Вказати, що фінансування закупівлі буде відбуватися через «Волонтерський фонд» вказати в полях необхідну інформацію, за необхідністю додати документ та опублікувати потребу (Рис.3-4).

1

Рис.3

1

Рис.4

Команда Прозорро+ шукає постачальника. Після того, як буде знайдено такого постачальника, замовник може зайти в закупівлю, відредагувати дані закупівлі, а саме ціну, кількість і додати документ (Рис.5-6).

1

Рис.5

Рис.6

Дискваліфікувати учасника такого як «ДП «Прозорро». Пошук постачальника силами команди Прозорро+»(Рис.7).

Рис.7

В полях заповнити інформацію по постачальнику з яким укладаєте договір (Рис.8).

1

Рис.8

Підтвердити постачальника та в системі внести інформацію про договір та завершити закупівлю (Рис.9).

1

Рис.9

Корисні посилання:

Для старту роботи або за консультацією дзвоніть на лінію підтримки 0800 30 77 55

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.