Назад до каталогу статей
Новини

Новий функціонал на E-Tender щодо опублікування потреби в Прозорро+

11 Травня 2022

Проєкт Прозорро+ був створений для швидкого пошуку постачальників, щоб замовники закривали гуманітарні потреби. В системі більш як 1000 товарів, а також вже і є послуги. Електронний торговельний майданчик e-tender.ua разом з командою ДП “Прозорро» постійно працює над удосконаленням проєкту Прозорро+.

Тож розроблено новий функціонал щодо опублікування потреби в Прозорро+. Якщо Замовнику потрібно купити товар, але коштів не передбачено, він може залучити команду Прозорро+ тільки потрібно обрати необхідний товар за ціною « 0,01грн» (Рис.1-2).

1

Рис.1

1

Рис.2

Вказати, що фінансування закупівлі буде відбуватися через «Волонтерський фонд» вказати в полях необхідну інформацію, за необхідністю додати документ та опублікувати потребу (Рис.3-4).

1

Рис.3

Рис.4

Команда Прозорро+ шукає постачальника. Після того, як буде знайдено такого постачальника, замовник може зайти в закупівлю, відредагувати дані закупівлі, а саме ціну, кількість і додати документ (Рис.5-6).

Рис.5

Рис.6

Дискваліфікувати учасника такого як «ДП «Прозорро». Пошук постачальника силами команди Прозорро+»(Рис.7).

Рис.7

В полях заповнити інформацію по постачальнику з яким укладаєте договір (Рис.8).

1

Рис.8

Підтвердити постачальника та в системі внести інформацію про договір та завершити закупівлю (Рис.9).

1

Рис.9

Корисні посилання:

Для старту роботи або за консультацією дзвоніть на лінію підтримки 0800 30 77 55

https://gov.e-tender.ua/register

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати