Назад до каталогу статей
Новини

Новий функціонал на E-Tender щодо опублікування потреби в Прозорро+

11 Травня 2022

Проєкт Прозорро+ був створений для швидкого пошуку постачальників, щоб замовники закривали гуманітарні потреби. В системі більш як 1000 товарів, а також вже і є послуги. Електронний торговельний майданчик e-tender.ua разом з командою ДП “Прозорро» постійно працює над удосконаленням проєкту Прозорро+.

Тож розроблено новий функціонал щодо опублікування потреби в Прозорро+. Якщо Замовнику потрібно купити товар, але коштів не передбачено, він може залучити команду Прозорро+ тільки потрібно обрати необхідний товар за ціною « 0,01грн» (Рис.1-2).

1

Рис.1

1

Рис.2

Вказати, що фінансування закупівлі буде відбуватися через «Волонтерський фонд» вказати в полях необхідну інформацію, за необхідністю додати документ та опублікувати потребу (Рис.3-4).

1

Рис.3

Рис.4

Команда Прозорро+ шукає постачальника. Після того, як буде знайдено такого постачальника, замовник може зайти в закупівлю, відредагувати дані закупівлі, а саме ціну, кількість і додати документ (Рис.5-6).

Рис.5

Рис.6

Дискваліфікувати учасника такого як «ДП «Прозорро». Пошук постачальника силами команди Прозорро+»(Рис.7).

Рис.7

В полях заповнити інформацію по постачальнику з яким укладаєте договір (Рис.8).

1

Рис.8

Підтвердити постачальника та в системі внести інформацію про договір та завершити закупівлю (Рис.9).

1

Рис.9

Корисні посилання:

Для старту роботи або за консультацією дзвоніть на лінію підтримки 0800 30 77 55

https://gov.e-tender.ua/register

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет