Назад до каталогу статей
Новини

НОВИЙ ПРОДУКТ УКРЗАЛІЗНИЦІ: ПЕРЕВЕЗЕННЯ З УЗГОДЖЕНИМИ СТРОКАМИ У ВЛАСНИХ ВАГОНАХ ПЕРЕВІЗНИКА

14 Січня 2021

Укрзалізниця пропонує послугу перевезення з узгодженими строками та обсягами у вагонах перевізника. Електронні аукціони з реалізації цієї послуги відбудуться в Прозорро.Продажі 18 та 19 січня 2021 року. Зареєструватись на аукціон можна на майданчику E-Tender.

AT Укрзалізниця запроваджує новий продукт – послуги перевезення з узгодженими строками та обсягами у власних вагонах перевізника. Для продажу цієї послуги буде застосовуватись система ProZorro.Продажі.

Торги проходитимуть за процедурою голландського аукціону (на  пониження ціни лоту). Початкова ціна реалізації для напіввагонів – 800 грн/доба, мінімальна ціна – 480 грн/доба.

Проєкт реалізовується на строк один або три роки, починаючи від січня 2021 року.

Як повідомляють в Укрзалізниці, до участі в електронних торгах допускаються учасники, які:

  • мають діючий договір про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом;
  • відсутні у реєстрі осіб, яким обмежено доступ до участі в електронних торгах. Реєстр опубліковано на офіційному веб-сайті Укрзалізниці;
  • зареєстровані на акредитованому електронному майданчику. Наприклад, на Е-Тендер .

Нова редакція Договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом була оприлюднена 30 грудня 2020 року

Читайте також:

Взяти участь в аукціонах з продажу активів, малої приватизації та оренди державного майна у Прозорро.Продажі , можна через електронний майданчик E-Tender.

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет