Назад до каталогу статей
Новини

Новини: подані законопроекти тижня, які мають відношення до системи електронних торгів

18 Лютого 2019

Дайджест новин: лист МЕРТУ про реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, подані законопроекти тижня, які мають відношення до системи електронних торгів...


ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

18 лютого 2019

Огляд новин з 11 – 18 лютого

 

Лист МЕРТУ про реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Мінекономрозвитку оприлюднив листа №3304-04/6186-06 від 12.02.2019 щодо інформації про функціонування Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Про реєстр читайте детальніше у нашій статті https://e-tender.ua/news/reyestr-osib-yaki-vchinili-korupcijni-porushennya-nove-shcho-235?fbclid=IwAR0JOaxlKD4G47dX7feVfXZXNvt2nSzpGstVp7lH1yVJMDwkTBh5nL2TKD4


Вимогу законодавства про електронні довірчі послуги можуть змінити
Законопроектами забезпечується використання нового понятійного апарату із Закону України «Про електронні довірчі послуги». Так на засіданні Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики розглянуті законопроекти:

- про внесення змін до Податкового кодексу у зв'язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги» (№ 8371 від 17.05.2018);

- про внесення змін до Митного кодексу у зв'язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги» (№ 8372 від 17.05.2018).

Вказані законопроекти розроблені з метою приведення цих кодексів у відповідність до Закону України «Про електронні довірчі послуги». Так, зокрема, вони забезпечують використання нового понятійного апарату – кваліфікована електронна довірча послуга, кваліфікований надавач електронних послуг, кваліфікаційний електронний підпис чи печатка, кваліфікована електронна позначка часу, кваліфікований сертифікат відкритих ключів, тощо.
Комітетом було прийнято рішення рекомендувати ВР України законопроект № 8371 прийняти за основу та у цілому, як Закон України.

Натомість законопроект № 8372 рекомендували прийняти лише за основу. buh.ligazakon.net.


НКРЕКП розробила калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги з нестандартного приєднання електроустановок

НКРЕКП розробила та розмістила на офіційному веб-сайті калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги з нестандартного приєднання електроустановок замовника до електричних мереж оператора системи розподілу.

Він дає можливість замовникам (користувачам систем розподілу) в оперативному порядку отримати відповіді на такі запитання: 

  • скільки орієнтовно буде коштувати послуга з нестандартного приєднання; 

  • яка орієнтовна вартість приєднання за потужність та лінійну частину приєднання; 

  • в які терміни відбудеться приєднання;

  • яка відповідальність оператора системи розподілу за невчасне надання послуги?

Скористатись сервісом можна за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/calculator_nc/page.html

Також ми оновили калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги зі стандартного приєднання: http://www.nerc.gov.ua/?calc

 

Подані законопроекти тижня, які мають відношення до системи електронних торгів

До ВРУ подані такі законопроекти:

  • Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей процедури публічних закупівель під час дії правового режиму воєнного стану. Номер проекту № 9460/П від 11.02.2019. 

  • Також другим проект є Закон про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо спрощення процедури продажу (обміну) об'єктів нерухомого майна № 10015-1 від 11.02.2019.

Останній пропонує скасувати обов’язків мінімальний платіж за вчинення приватними нотаріусами нотаріальних дій, чим дати можливість встановлювати вартість послуг приватного нотаріуса за вчинення нотаріальних дій за домовленістю сторін, в тому числі при посвідченні правочинів з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна. А також скоротити витрати фізичної особи та спростити процедуру оцінки нерухомого майна при продажу (обміні) об’єктів нерухомого майна, встановивши, що дохід від продажу (обміну) об’єкта нерухомого майна, визначається, виходячи з суми договору, але не нижче середньо ринкової вартості відповідного об’єкта нерухомого майна. Доступ до інформації з  середньо ринковою вартістю об’єктів нерухомого майна повинен бути відкритим та безоплатним.

 схожi новини

Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.