Назад до каталогу статей
Новини

Новини: подані законопроекти тижня, які мають відношення до системи електронних торгів

18 Лютого 2019

Дайджест новин: лист МЕРТУ про реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, подані законопроекти тижня, які мають відношення до системи електронних торгів...


ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

18 лютого 2019

Огляд новин з 11 – 18 лютого

 

Лист МЕРТУ про реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Мінекономрозвитку оприлюднив листа №3304-04/6186-06 від 12.02.2019 щодо інформації про функціонування Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Про реєстр читайте детальніше у нашій статті https://e-tender.ua/news/reyestr-osib-yaki-vchinili-korupcijni-porushennya-nove-shcho-235?fbclid=IwAR0JOaxlKD4G47dX7feVfXZXNvt2nSzpGstVp7lH1yVJMDwkTBh5nL2TKD4


Вимогу законодавства про електронні довірчі послуги можуть змінити
Законопроектами забезпечується використання нового понятійного апарату із Закону України «Про електронні довірчі послуги». Так на засіданні Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики розглянуті законопроекти:

- про внесення змін до Податкового кодексу у зв'язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги» (№ 8371 від 17.05.2018);

- про внесення змін до Митного кодексу у зв'язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги» (№ 8372 від 17.05.2018).

Вказані законопроекти розроблені з метою приведення цих кодексів у відповідність до Закону України «Про електронні довірчі послуги». Так, зокрема, вони забезпечують використання нового понятійного апарату – кваліфікована електронна довірча послуга, кваліфікований надавач електронних послуг, кваліфікаційний електронний підпис чи печатка, кваліфікована електронна позначка часу, кваліфікований сертифікат відкритих ключів, тощо.
Комітетом було прийнято рішення рекомендувати ВР України законопроект № 8371 прийняти за основу та у цілому, як Закон України.

Натомість законопроект № 8372 рекомендували прийняти лише за основу. buh.ligazakon.net.


НКРЕКП розробила калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги з нестандартного приєднання електроустановок

НКРЕКП розробила та розмістила на офіційному веб-сайті калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги з нестандартного приєднання електроустановок замовника до електричних мереж оператора системи розподілу.

Він дає можливість замовникам (користувачам систем розподілу) в оперативному порядку отримати відповіді на такі запитання: 

  • скільки орієнтовно буде коштувати послуга з нестандартного приєднання; 

  • яка орієнтовна вартість приєднання за потужність та лінійну частину приєднання; 

  • в які терміни відбудеться приєднання;

  • яка відповідальність оператора системи розподілу за невчасне надання послуги?

Скористатись сервісом можна за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/calculator_nc/page.html

Також ми оновили калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги зі стандартного приєднання: http://www.nerc.gov.ua/?calc

 

Подані законопроекти тижня, які мають відношення до системи електронних торгів

До ВРУ подані такі законопроекти:

  • Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей процедури публічних закупівель під час дії правового режиму воєнного стану. Номер проекту № 9460/П від 11.02.2019. 

  • Також другим проект є Закон про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо спрощення процедури продажу (обміну) об'єктів нерухомого майна № 10015-1 від 11.02.2019.

Останній пропонує скасувати обов’язків мінімальний платіж за вчинення приватними нотаріусами нотаріальних дій, чим дати можливість встановлювати вартість послуг приватного нотаріуса за вчинення нотаріальних дій за домовленістю сторін, в тому числі при посвідченні правочинів з продажу (обміну) об’єктів нерухомого майна. А також скоротити витрати фізичної особи та спростити процедуру оцінки нерухомого майна при продажу (обміні) об’єктів нерухомого майна, встановивши, що дохід від продажу (обміну) об’єкта нерухомого майна, визначається, виходячи з суми договору, але не нижче середньо ринкової вартості відповідного об’єкта нерухомого майна. Доступ до інформації з  середньо ринковою вартістю об’єктів нерухомого майна повинен бути відкритим та безоплатним.

 схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати