Назад до каталогу статей
Дайджест

Новини. Попередня оплата для закупівлі транспортних засобів...

19 Листопада 2018

ДАЙДЖЕСТ НОВИН. Здійснення попередньої оплати для закупівлі транспортних засобів. Зміни до переліку лікарських засобів та медичних виробів і т.д.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТА ПРОДАЖІВ

19 листопада 2018

Огляд новин з 12 – 18 листопада

 

Здійснення попередньої оплати для закупівлі транспортних засобів

Постанова Уряду від 14.11.2018 № 961 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001р. № 332 і від 23 квітня 2014 р. № 117» . Документ передбачає здійснення Держекоінспекцією попередньої оплати для закупівлі транспортних засобів в рамках реалізації проекту цільових екологічних (зелених) інвестицій  до договору щодо внесення змін до укладеного між Національним агентством екологічних інвестицій та приватною японською енергетичною компанією договору продажу одиниць (частин) установленої кількості від 19.03.2009. Деталі https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanov-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-4-kvitnya-2001-r-332-i-vid-23-kvitnya-2014-r-117?fbclid=IwAR3-sdxqdOOOpSgU8jEdzJ2xXvPL6nVCC0sWRGiY-I5TsXFJgQ9-jxuOlb0

Зміни до переліку лікарських засобів та медичних виробів

Уряд вніс зміни до переліку лікарських засобів та медичних виробів, закупівля яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету передбачених МОЗ у 2018 році.

Зокрема, до переліку лікарських засобів та медичних виробів включено імунобіологічні препарати для проведення імунопрофілактики населення та виробів для забезпечення умов температурного контролю імунобіологічних препаратів та медичних виробів.

Прийняття рішення сприятиме закупівлі лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуватимуться на підставі угод щодо закупівлі із спеціалізованими організаціями, які здійснюють закупівлі.

 Постанова КМ України від 14.11.2018 № 957 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 278» https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-28-bereznya-2018-r-278?fbclid=IwAR1LS_tGuQeIvIk7YI0bwdIZfrc2FVcheHrh9vq0wWJ96HAurcp03uMMmuU


Схвалено форми звітності для учасників нового ринку електричної енергії

З набранням чинності Закону України «Про ринок електричної енергії» та створенням нових суб’єктів ринку електричної енергії виникла необхідність розробити форми звітності для учасників ринку електричної енергії.

Так, затвердили:

  • Форму звітності № 2-НКРЕКП-розподіл електричної енергії (квартальна) «Звіт про фінансові результати та виконання структури тарифів за видами діяльності»; 

  • Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 2-НКРЕКП-розподіл електричної енергії (квартальна) «Звіт про фінансові результати та виконання структури тарифів за видами діяльності»; 

  • Форму звітності № 4-НКРЕКП-виробництво електричної та теплової енергії (квартальна) «Звіт про фінансові результати та виконання структури тарифів (цін) за видами діяльності»; 

  • Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 4-НКРЕКП-виробництво електричної та теплової енергії (квартальна) «Звіт про фінансові результати та виконання структури тарифів (цін) за видами діяльності».

http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Materialy_zasidan/2018/lystopad/13.11.2018/p23_13-11-18.pdf

 

Список суб’єктів господарювання, яким НКРЕКП видало ліцензії

На сайті НКРЕКП  можете ознайомитися зі списком тих суб’єктів господарювання, які вже отримали ліцензії з розподілу електричної енергії: http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=30382&cpage=1


Укрзалізниця розпочинає перші аукціони з продажу послуг із використання вагонів у ProZorro.Продажі

У листопаді 2018 року Укрзалізниця планує оголосити перші аукціони з продажу послуг із використання вагонів під час здійснення перевезення вантажів в електронній системі ProZorro.Продажі. Для проведення успішних торгів компанія запрошує клієнтів реєструватися для участі в аукціонах. 

Реалізація пілотного проекту здійснюється відповідно до регламенту ЕТС Укрзалізниці, який в електронній формі розміщується у вільному доступі за посиланням www.prozorro.sale. Кваліфікаційні вимоги для участі в аукціоні – наявність успішної реєстрації для участі в електронних торгах (аукціонах) відповідно до регламенту ЕТС Укрзалізниці та додаткової угоди до договору про надання послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом з Укрзалізницею.

Охочим взяти участь в електронних аукціонах необхідно зробити такі кроки:

1. Укласти договір з Укрзалізницею (у разі його відсутності).

2. Підключитися до системи «ProZorro.Продажі» через торгівельний майданчик, пройти процедуру реєстрації та отримати від оператора електронного майданчика відповідне підтвердження й індивідуальний код учасника. 

3. Після успішної реєстрації направити звернення на поштову скриньку UZorro@uz-cargo.com для отримання тексту додаткової угоди до договору про надання послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом.

4. Після підписання отриманої додаткової угоди терміново направити її до філії «ЦТЛ» Укрзалізниці або відповідної регіональної філії Укрзалізниці, де здійснювалося укладення договору про надання послуг, для підписання з боку Укрзалізниці та реєстрації в електронній базі даних.

5. Взяти участь в аукціоні.

Деталі про це за посиланням https://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/484554/?fbclid=IwAR0-2O8RsCL0ZYyHqdFewLu8JcPgDESjcJTAVDa7Vr-R2LOqWnzJ86wLzHc 

 

Перша закупівля щодо придбання та встановлення велоперехоплюючих паркінгів

13 листопада 2018 року вперше оголошено закупівлі щодо придбання та встановлення велоперехоплюючих паркінгів.

Враховуючи тривалий процес переговорів та пошуку оптимальних конструкцій, відповідного проекту-переможця громадського бюджету участі було вирішено облаштувати спочатку 6 станцій:

Мінська, Почайна, Либідська, Васильківська, Виставковий центр та Теремки.
Велопарковки передбачаються криті, задля захисту від природніх пошкоджень (опади, прямі сонячні промені тощо).

В разі успішного проведення публічних закупівель та залишкових бюджетних коштів, має бути додаткове оголошення на встановлення велопарковок біля інших станцій КП "Київський метрополітен" на ту суму яка залишиться https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-11-13-000111-c?fbclid=IwAR0Kp1SvqiFMSQEaQPmhXocdI933nfAGWXVxoa_QNnIihCZmjRopAAGqfhoсхожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.