Назад до каталогу статей
Дайджест

НОВИНИ ТА ПОДІЇ ДЛЯ ОРГАНІЗАТОРІВ ТА УЧАСНИКІВ ПУБЛІЧНИХ А КОМЕРЦІЙНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ, ПРОДАЖІВ

18 Січня 2021

Огляд новин з 1 по 17 січня 2021

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Оновлення на Е-Тендер: подача заявки на кваліфікацію у Prozorro Market  

Постачальники зможуть проходити кваліфікацію до електронних каталогів Prozorro Market на майданчику E-Tender.  Більше у нашому огляді.

Відео-інструкція: публікація річного плану закупівель на майданчику Е-Тендер

Корисна консультація від спеціаліста по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель майданчику E-Tender Антона Волова, у якій він розповідає про засоби майданчику Е-Тендер, які допоможуть оптимізувати процес публікації річного плану у Прозорро, за посиланням.

Критерії доброчесності: заповнення електронних полів на майданчику Е-Тендер 

Наша команда підготувала відео-інструкцію, яка допоможе замовникам коректно заповнити електронні поля вимог по статті 17 Закону “Про публічні закупівлі” на майданчику E-Tender. Більше у матеріалі. 

Мінекономрозвитку підготувало відеокурс про нововведення у сфері держзакупівель 

Департамент сфери публічних закупівель Мінекономрозвитку України презентує відеокурс «Професійно про закупівлі». Замовники та учасники вже можуть подивитися перший відеоматеріал: “Огляд новел в закупівельному законодавстві”. Більше у матеріалі.

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Новий продукт Укрзалізниці: перевезення з узгодженими строками у власних вагонах перевізника 

Укрзалізниця пропонує послугу перевезення з узгодженими строками та обсягами у вагонах перевізника. Електронні аукціони з реалізації цієї послуги відбудуться в Прозорро.Продажі 18 та 19 січня 2021 року.  Зареєструватись на аукціон можна на майданчику E-Tender. Дізнайтесь більше у нашій статті

Відео-інструкція: класичний аукціон у  Prozorro.Продажі 

Ми підготували відео, в якому розглянемо особливості участі в класичному аукціоні на майданчику Е-Тендер. Дізнайтесь більше за посиланням.

Укрзалізниця має намір продати або передати в оренду власні ремонтні заводи 

Акціонерне товариство “Укрзалізниця” віднесла ремонтні заводи до непрофільних активів. Ці підприємства можуть бути продані або передані в оренду. Більше у нашій замітці

схожi новини

Дайджест
Закупівлі з приведеною ціною та без неї, удосконалення інструменту попозиційних торгів, оптимізація мобільної версії та інше
Дайджест
Пропонуємо взяти участь в аукціонах, які відбудуться у другій половині травня. Приміщення які підходять для будь-якого цільового використання.