Назад до каталогу статей
Новини

НОВИНИ ВІД ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

20 Березня 2020

Фонд державного держайна, запобігання пандемії короновірусу COVID-19, система Прозорро, електронний майдачник Е-Тендер, Прозорро.Продажі, електронні аукціони, Держгеонадра, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Коронавірус COVID-19 вніс у наше життя та роботу свої корективи та плани. Та в Прозорро.Продажі електронні торги (аукціони) продовжують проводити за графіком. Про це повідомили офіційно ДФМУ, Держгеонадра та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Державна служба геології та надр: аукціони з продажу ділянок будуть за графіком

Аукціони з продажу 12 ділянкок  відбудуться у Прозоро.Продажі 16 квітня, як і було заплановано раніше. Карантинні заходи, у зв’язку із вірусому COVID-19 не вплинуть на графік проведення онлайн торгів.

Так, на аукціони виставлені спецдозволи на геологічне вивчення та видобування із мінеральними, лікувальними, столовими, підземними водами, пісковиками, піском, вапняком, глиною, молібденовими рудами. Наразі, більше 40 заявок вже отрмали на участь в аукціонах від інвесторів. Це, вперше, коли на аукціон виставили ділянки, номіновані надрокористувачами за власною ініціативою. Загальна початкова вартість усіх 12-ти ділянок складає 7 944 767 грн.

Також Держгеонадра повідомила, що наприкінці березня планують розмістити у Prozorro.Продажі нові об‘єкти.

ФДМУусі онлайн-аукціони з продажу державного майна продовжують функціонувати у звичному режимі

Електронні аукціони з продажу державного майна у системі Прозоро.Продажі від Фонду держмайна України також будуть працюваи за графіком у момент дії карантину.

Як повідомили у Фонді державного майна, для інвесторів безоплатно доступні он-лайн інструменти, завдяки чого можна працювати в онлайн-режимі.  

Також зауважимо, щоп'ятниці ви можете поспілкуватися через онлайн-трансляцію з керівництвом Фонду, поставити та отримати відповіді на свої запитання.

Фонд гарантування вкладів фізичних осібусі функції, покладені законом, виконуємо далі

Так, не дивлячись на дію  карантину Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує виконувати усі функції, покладені на нього законодавством. Також працює гаряча лінія Фонду (0-800-308-108). До Фонду можна направляти письмові звернення на його поштову адресу або на електронну пошту: fgvfo@fg.gov.ua.

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті