Назад до каталогу статей
Новини

Новини: затвердили постанову про ЦЗО, вартість оренди землі в ProZorro.Продажі і т.д.

02 Січня 2019

Огляд новин: вартість оренди землі в ProZorro.Продажі зросла, ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» підбило підсумки за 2018-й, затвердили постанову про ЦЗО.

Огляд новин з 26 грудня 2018 – 02 січня 2019

  

Затвердили постанову про ЦЗО

Затвердили особливості створення та діяльності централізованих закупівельних організацій.

З текстом проекту постанови КМУ “Про Особливості створення та діяльності централізованих закупівельних організацій” можете ознайомитися тут http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=0c23936f-574a-49e0-b477-3c9613994c48&title=ProektPostanoviKabinetuMinistrivUkrainiproOsoblivostiStvorenniaTaDiialnostiTsentralizovanikhZakupivelnikhOrganizatsii&fbclid=IwAR0XdcJUp6L21WUG5hrWUyJgli1ZKWFm3tXep7ZdiAfuMIbSbHuppWwMtb4

Київобленерго уклало угоди на розподіл електроенергії з 43-ма компаніями

Договори на розподіл електроенергії з ПрАТ "Київобленерго" станом на 27 грудня укладено з 43-ма компаніями.

Разом з тим, "Київобленерго" застерігає споживачів від необдуманого вибору енергопостачальника, відзначаючи, що багато комерційних компаній лише отримали відповідну ліцензію в Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), але не мають достатнього відповідного досвіду для здійснення якісних і довгострокових поставок.

Перші демпінгують, а результатом цього може стати низька якість обслуговування. Другі пропонують такі знижки на е / е, що в результаті її кінцева вартість навіть не забезпечить покриття витрат на закупівлю в оптовому ринку, і це викликає підозри.

Схема роботи компаній-шахраїв будується за принципом фінансової піраміди і складається в підписанні договорів на поставку з максимальною кількістю споживачів, відзначається в повідомленні компанії. Збиткова закупівля е / е для одних покривається за рахунок передоплати для інших, але довго тривати таке "співробітництво" не може, і закінчиться воно зникненням такого постачальника і невиконаними зобов'язаннями перед клієнтами, пояснюють енергетики.

Тому при виборі нового постачальника е/е Київобленерго радить якісно оцінити ризики і виважено прийняти рішення.

Нагадуємо, з 1 січня 2019 починає працювати новий роздрібний ринок електроенергії у відповідність до закону "Про ринок електроенергії".

Перелік компаній, що уклали договори на поставку е / е з "Київобленерго" тут http://reform.energy/news/kievoblenergo-zaklyuchilo-dogovora-na-raspredelenie-ee-s-43-mya-kompaniyami-no-preduprezhdaet-o-moshennikakh-10148?fbclid=iwar2q3vtrajx-touzl0dw5sc_yebuagk2em_cwngnaqfds07vbpsbqhl16ya 

Вартість оренди землі в ProZorro.Продажі зросла на 154% від стартової

27 грудня 2018-го в системі ProZorro.Продажі відбулися перші 5 аукціонів для реалізації прав на оренду земельних ділянок. При сумарній стартовій вартості лотів 173 938 грн фінальна їхня вартість склала 441 276 грн, тобто зросла більше ніж у 2,5 рази. Аукціони відбулися в рамках пілотного проекту ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастру).

Особливістю нового модулю є можливість одразу ж після завершення аукціонів отримати повну інформацію про його учасників. Онлайн торги доводять свою ефективність та є найбільш прозорим способом розпорядження землями державної форми власності.

http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=8c3cb815-a181-4726-bb95-d10c6335c2aa&title=VartistOrendiZemliVProzorro-prodazhiZroslaNa154-VidStartovoi&fbclid=IwAR2445lMAhIr5ryO1brArhbrzklABWSJfcxWzBwhZzj36Da_RKJto3NhIuo  

ДП «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» підбило підсумки за 2018-й

За час своєї роботи система ProZorro.Продажі заробила для держави вже понад 12,2 млрд грн, з них 7,47 млрд грн у 2018 році. Так, із загальної суми за 2018 рік продаж активів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб склав 6,15 млрд грн, продаж майна державних підприємств - 760 млн грн, продаж об'єктів малої приватизації - 550 млн грн та оренда майна приносила організаторам по 10 млн грн на місяць.

Кількість учасників які брали участь в аукціонах склала 6,5 тисяч, при цьому максимальна кількість учасників, що брали участь в одному аукціоні - 35. Середня кількість учасників в аукціонах - 2,21.

Кількість успішних аукціонів, проведених у системі ProZorro.Продажі протягом 2018 року - 6,6 тисяч. “Збільшення мінімальної ціни за період 2018 року в середньому складало 21,32%, що є насправді високим показником.

Серед очікувань на 2019 - новий закон про оренду державного майна, в якому будуть прописані прозорі процедури оренди, адже це дасть можливість запустити напрямок оренди на повну потужність і отримати результати, співставні із малою приватизацією. Окрім того, очікується підписання нового Кодексу з питань банкрутства, а також затвердження Кабінетом Міністрів правил проведення електронних аукціонів з продажу майна банкрутів. ProZorro.Продажі вже має чималий досвід у продажі активів банків-банкрутів (продано більш ніж на 10 млрд грн за 2 роки), тому Мінекономрозитвку пропанує реалізовувати майно згідно нового закону саме через ProZorro.Продажі.

Серед найбільш актуальних короткострокових планів - перший аукціон із продажу активів Концерну "Укроборонпром" та інші аукціони протягом року, повномасштабний старт оренди землі через ProZorro.Продажі (перші 10 земельних ділянок вже виставлені в системі), перший електронний аукціон з продажу дозволів на користування надрами (перші 10 лотів - дозволів на видобування нафти й газу вже заведені в систему).

http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=76bd8cc8-3e8b-431d-ba92-d32223885f1c&title=Dpprozorro-prodazhiPidbiloPidsumkiZa2018-Rik&fbclid=IwAR1lXEqXrFB2_6ow8srEMBrBd6SK8SRTBoLZUZ4PP5It3IRN0TLETZzbSuk

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати