Назад до каталогу статей
Корисні статті

ОЦІНІТЬ СВОЇ ЗНАННЯ У ЗАКУПІВЛЯХ: ПРОЙДІТЬ ТЕСТУВАННЯ УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ

17 Лютого 2023

Запрошуємо уповноважених осіб пройти тест на перевірку знань законодавства про публічні закупівлі. Тести розробили майданчик Е-Тендер та ТОВ “Агентство Консалт”

Уповноважена особа наразі відповідає за усі закупівлі, які проводить замовник. На її плечах - планування, організація тендерів, формування тендерної документації, контактування із учасниками, робота у системі Прозорро та ProZorro Market. В силу сьогоднішніх напружених умов праці та життя, уповноважена особа має ще й встигати слідкувати за змінами у законодавстві.  

Команда майданчика Е-Тендер намагається також допомагати у такій складний час, бути поряд зі своїми клієнтами - надає поради, ділиться досвідом та впроваджує додаткові інструменти.

В результаті успішного проходження тесту замовник отримає іменний сертифікат

Бажаємо із користю провести свій час!


Ми також підготували для уповноваженої особи корисні статті:

Це лише частина корисного контенту, який ми публікуємо у нас на сайті E-Tender, тож слідкуйте за нашими новинами.

Зауважимо, що це не є обов'язковим тестуванням, як тестування, що розробило Мінекономіки для підтвердження уповноваженою особою рівня володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель.

Отже, знайдіть вільних 10-20 хвилин, приготуйте собі каву або чай та впевнено надайте відповіді на запитання тесту.

Бажаємо гарного тестування!

З турботою команда Е-Тендер!

схожi новини

Корисні статті
Надаємо відповіді на найпоширеніші запитання від замовників про закупівлі у воєнний час. Відповідаємо як застосовувати положення Особливостей про здійснення публічних закупівель на Е-Тендер
Корисні статті
Закупівля газу 2023 в електронному каталозі Прозорро Маркет. Відкриті торги на закупівлю газу та запит цін пропозицій
Корисні статті
Де взяти довідку про несудимість онлайн та безкоштовно. Алгоритм дій для отримання витягу про відсутність судимості, про це розповіли на сайті - E-tender.ua