Назад до каталогу статей
Новини

Онлайн-презентація “Опитування Лідерів Закупівель України 2021” - 29 квітня

27 Квітня 2021

В презентації ви дізнаєтесь, зокрема, які цілі ставлять перед собою лідери закупівель на 2021 рік

29 квітня 2021 р. о 18:00 розпочнеться онлайн-презентація результатів “Опитування Лідерів Закупівель України 2021” - унікального дослідження від Центру вдосконалення закупівель Kyiv School of Economics у партнерстві з компаніями «Deloitte» в Україні та Odgers Berndtson. 

Команда E-Tender підтримує ініціативи, які розбудовують професійне середовище закупівельників України. Запрошуємо наших клієнтів та  партнерів взяти участь у цьому безкоштовному заході. Реєстрація за посиланням.

Програма презентацї складається з двох панелей.
Панель "Обговорення результатів дослідження” (18:00 - 18:30) модеруватиме очільниця Центру вдосконалення закупівель при KSE Ольга Терещенко. Виступатимуть:
▪ Наталія Шаповал, віце-президентка з політичних досліджень, KSE;
▪ Олександр Водотика, керівник служби закупівель та постачання, Центральна Європа Австрія, Угорщина та Корпоративні сервісні центри міжнародної компанії Кока-Кола Хелленік;
▪ Зоя Чечуліна, експертка з комплаєнс та закупівель;
▪ Назар Фармага, директор департаменту консалтингу “Делойт” в Україні;
▪ Руслан Громов’юк, партнер, Оджерс Берндтсон Україна.

Під час панелі "Імплементація результатів дослідження в закупівельну діяльність" (18:30 - 19:00) учасники опитування поділяться своїм баченням планування діяльності закупівельних департаментів. Модератор уватиме другу панель Зоя Чечуліна. Спікерами будуть директори з закупівель та керівники департаментів закупівель таких компаній, як INTECH, МХП, JDE Ukraine, ДТЕК ЕНЕРГО.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет