Назад до каталогу статей
Новини

Онлайн-презентація “Опитування Лідерів Закупівель України 2021” - 29 квітня

27 Квітня 2021

В презентації ви дізнаєтесь, зокрема, які цілі ставлять перед собою лідери закупівель на 2021 рік

29 квітня 2021 р. о 18:00 розпочнеться онлайн-презентація результатів “Опитування Лідерів Закупівель України 2021” - унікального дослідження від Центру вдосконалення закупівель Kyiv School of Economics у партнерстві з компаніями «Deloitte» в Україні та Odgers Berndtson. 

Команда E-Tender підтримує ініціативи, які розбудовують професійне середовище закупівельників України. Запрошуємо наших клієнтів та  партнерів взяти участь у цьому безкоштовному заході. Реєстрація за посиланням.

Програма презентацї складається з двох панелей.
Панель "Обговорення результатів дослідження” (18:00 - 18:30) модеруватиме очільниця Центру вдосконалення закупівель при KSE Ольга Терещенко. Виступатимуть:
▪ Наталія Шаповал, віце-президентка з політичних досліджень, KSE;
▪ Олександр Водотика, керівник служби закупівель та постачання, Центральна Європа Австрія, Угорщина та Корпоративні сервісні центри міжнародної компанії Кока-Кола Хелленік;
▪ Зоя Чечуліна, експертка з комплаєнс та закупівель;
▪ Назар Фармага, директор департаменту консалтингу “Делойт” в Україні;
▪ Руслан Громов’юк, партнер, Оджерс Берндтсон Україна.

Під час панелі "Імплементація результатів дослідження в закупівельну діяльність" (18:30 - 19:00) учасники опитування поділяться своїм баченням планування діяльності закупівельних департаментів. Модераторуватиме другу панель Зоя Чечуліна. Спікерами будуть директори з закупівель та керівники департаментів закупівель таких компаній, як INTECH, МХП, JDE Ukraine, ДТЕК ЕНЕРГО. 

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи в системі публічних та комерційних закупівель, звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою Е-Тендер!


схожi новини

Новини
Пропонуємо взяти участь в аукціонах з продажу брухту чорних металів, які відбудуться з 13 по 21 травня. Встигніть зареєструватись.
Новини
Будівлі та приміщення великого метражу, які можна орендувати у Києві, Харкові, Дніпрі - під розміщення складу, промислового виробництва тощо. Багато об'єктів з необмеженим цільовим призначенням. Аукціони у Прозорро.Продажі відбудуться у травні. Встигніть подати заяву на участь.