Назад до каталогу статей
Функції майданчика

ОНОВЛЕННЯ НА E-TENDER: ПОДАЧА ЗАЯВКИ НА КВАЛІФІКАЦІЮ У PROZORRO MARKET

15 Січня 2021

Постачальники зможуть проходити кваліфікацію до електронних каталогів Prozorro Market на майданчику E-Tender

Щоб надати можливість постачальникам проходити кваліфікацію в каталогах Прозорро Маркет, наші розробники додали новий розділ “Оголошені відбори” (мал.1). У цьому розділі розміщені оголошення ЦЗО про проходження кваліфікації до певного електронного каталогу. Кожний запис у списку відображає інформацію про створений відбір, статус відбору, дату кінцевого строку подачі заявок. Відображається також важливий параметр - код класифікатора товару. 

1

мал.1 

Постачальники будуть знаходити цікаві їм кваліфікаційні відбори. Щоб подати заявку на кваліфікацію потрібно зайти у відповідний відбір (мал. 2).

1


мал. 2 

У цьому вікні постачальник може ознайомитись з документами, які завантажив замовник до відбору.  Після натискання кнопки “Створити заявку” автоматично створюється чернетка заявки (мал. 3).


1


мал.3 

У чернетці заявки можна:

- обрати тип документу, що додається;

- додати файл (документ).

! Опублікувати заявку можна тільки якщо завантажені документи.

Постачальник має можливість завантажувати наступні типи документів:

  • технічні специфікації;

  • документи, що підтверджують кваліфікацію;

  • документи, що підтверджують відповідність.

Після того, як заявка буде опублікована, вона потрапить на підтвердження ЦЗО. Інформацію про подану заявку можна буде побачити в окремому блоці (мал. 4). 


1


мал. 4

У відповідному блоці також  можна побачити статус вашої заявки: 

  • очікується рішення;

  • допущено; 

  • відхилено.

Постачальник також може відкрити реєстр усіх заявок (вкладка “реєстр заявок” за замовчуванням є згорнутою), щоб ознайомитись з усіма заявками, що подані до даного кваліфікаційного відбору.  

Довідково:

15 грудня 2020 року стартувала нова процедура кваліфікації постачальників у Prozorro Market. ЦЗО публікують в системі оголошення про відбір постачальників. З 31 грудня постачальники можуть подавати документи на кваліфікацію до електронних каталогів. Щоб подати документи потрібно зайти в особистий кабінет на авторизованому майданчику Е-Тендер.

Нагадаємо, що 29 січня 2021 року постачальникам, які не встигнуть пройти відбір до електронного каталогу за новою процедурою, буде припинений доступ до Prozorro Market. Це стосується також постачальників, які вже проходили кваліфікацію раніше (за старою процедурою). Проте, вони зможуть подати свої документи і пройти кваліфікацію пізніше. Оголошення відбору діє протягом трьох років. 

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

З повагою, команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Продовжуємо тримати технічний фронт та займатися покращенням роботи як нашого майданчика так і системи публічних закупівель Прозоро в цілому. Які доопрацювання на майданчику реалізувала наша команда читайте далі в статті.
Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.
Функції майданчика
Функціональні покращення особистого кабінета учасника на електронному майданчику E-Tender