Назад до каталогу статей
Функції майданчика

ОНОВЛЕННЯ НА МАЙДАНЧИКУ Е-ТЕНДЕР: ВАЛІДАЦІЯ КРОКУ ПОНИЖЕННЯ ЦІНИ ТА ІНШИЙ ВІДЛІК КІНЦЕВИХ ТЕРМІНІВ

07 Жовтня 2020

Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань, які пов'язані з удосконаленням роботи системи Прозорро: діє валідація мінімального кроку пониження ціни в аукціоні Prozorro, змінено принцип відліку кінцевих термінів у тендерних процедурах. Інші доопрацювання спрямовані на покращення платформи Е-Тендер

Валідація мінімального кроку пониження ціни в аукціоні 

Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у системі Прозорро може бути у межах від 0,5 % до 3% очікуваної вартості. Відтепер у системі діє валідація розміру мінімального кроку пониження ціни.

Наприклад, якщо очікувана вартість закупівлі 10 тис. гривень, то мінімальний крок на пониження в аукціоні може бути не менше ніж 50 грн, але не більше ніж 300 грн. Система не дозволить постачальнику вказати суму, яка виходить за межі цього діапазону.

Валідація мінімального кроку пониження ціни діє у наступних процедурах системи Прозорро:

  • Допорогові, спрощені закупівлі;
  • Відкриті торги;
  • Переговорна процедура для потреб оборони;
  • Конкурентний діалог;
  • Відкриті торги для укладання рамкової угоди.

1

Відлік кінцевих термінів у тендерних процедурах Prozorro починається з наступної доби

У всіх тендерних процедурах системи Prozorro відлік строків до певних подій (завершення прийому пропозицій, отримання роз'яснень тощо) починається не з поточного часу, а з наступної доби.

Наприклад, відповідно до Закону “Про публічні закупівлі” замовник має опублікувати оголошення про проведення відкритих торгів не пізніше ніж за 15 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій.  Тепер, якщо тендер буде оголошений 01.11.2020 (у будь-який час протягом доби), то система автоматично поставить кінцевий строк подання пропозицій не раніше ніж 00:00:00 17.11.2020. Раніше, якби тенедер був оголошений 01.11.2020 о 12:00, кінцевий строк подання пропозицій завершувався б о 12:00 16.11.2020

Учасники державних закупівель тепер мають більше часу на подання та редагування пропозицій, отримання роз'яснень, оскарження та подібні дії в електронній системі закупівель.

За таким же принципом валідуються строки в усіх тендерних процедурах системи Прозорро, зокрема у допорогових закупівлях, відкритих торгах, конкурентному діалозі, відкритих торгах для укладання рамкової угоди тощо. 

1

Розширено можливості роботи з документами чернетки закупівлі 

Наші розробники зробили так, що документи чернетки закупівлі доступні для скачування у будь-який час (як до так і після публікації закупівлі). Раніше при створенні чернетки закупівлі завантажити документи до неї можна було лише протягом 5 хвилин, або вже після публікації закупівлі у системі Прозоро.

1

Додано лічильник Вимог та Скарг  

На сторінці тендеру додано лічильник Вимог та Скарг. Відтепер користувачам буде легше ідентифікувати наявність неузгодженостей по тому чи іншому тендеру і вчасно вирішувати спірні питання.

1

 рис. 4

Оптимізовано розсилку щоденних повідомлень 

Ми оптимізували роботу розсилки повідомлень. Хоча удосконалення відбулися на рівні машинного коду і функціонально нічого не змінилося, щоденні повідомлення тепер будуть надходити швидше.

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів 0 800 30 77 55, support@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Функції майданчика
Відбулося технічне оновлення на Прозоро в частині роботи замовників із відкритими торгами. Як нові зміни вплинули на роботу описано в даній статті.
Функції майданчика
Продовжуємо тримати технічний фронт та займатися покращенням роботи як нашого майданчика так і системи публічних закупівель Прозоро в цілому. Які доопрацювання на майданчику реалізувала наша команда читайте далі в статті.
Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.