Назад до каталогу статей
Новини

Опубліковано перші земельні аукціони на Е-Тендер

12 Жовтня 2021

Допоможемо інвесторам та орендарям знайти потрібну ділянку, а організаторам - оголосити аукціон

Команда Е-Тендер оголосила перший аукціон з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності. Це нові торги, які запроваджені земельною реформою.

Відтепер на Е-Тендер та Прозорро.Продажі формується новий онлайн-маркет земельних ділянок всіх територіальних громад. Де власники оголошують аукціони, а потенційні інвестори шукають та купують землі по всій території України.
Команда Е-Тендер супроводжує як організаторів земельних аукціонів, так і потенційних покупців (орендарів). Для роботи з аукціонами звертайтеся до наших менеджерів.

Корисні матеріали:  

Отримати консультацію по земельним торгам на Е-Тендер:

телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.