Назад до каталогу статей
Новини

Опубліковано постанову, яка запускає земельні аукціони у Прозорро.Продажі

29 Вересня 2021

Якщо бажаєте продати свій земельний пай або купити земельну ділянку, телефонуйте менеджерам Е-Тендер

На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано Постанову «Про деякі питання підготовки та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)». Саме цього документу очікували територіальні громади (сільські, міські та селищні ради), щоб мати змогу оголошувати електронні земельні аукціони. Тепер можна проводити земельні торги у Прозорро.Продажі через Е-Тендер - за кілька днів очікуємо перші аукціони.

Кого стосується Постанова та затверджені нею вимоги:

  • Територіальних громад (міські, сільські і селищні ради) щодо продажу та передачі прав користування земельними ділянками комунальної форми власності;
  • Потенційних інвесторів, тобто учасників, які бажають придбати або орендувати землю;
  • Власників приватних земельних ділянок (паїв), які відтепер можуть через Прозорро.Продажі продавати землі сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, земельні торги щодо державних та комунальних земельних ділянок всіх категорій відбуваються виключно на електронних аукціонах у Прозорро.Продажі. 

Дізнайтесь більше про те як оголошувати торги по земельним ділянкам комунальної власності та брати в них участь  із вебінару, який був організований Е-Тендер спільно з Прозорро.Продажі. Керівник відділу управління проектами та програмами ДП “Прозорро.Продажі” Владислава Грудова та керівник напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Аліна Каневська детально розповіли про процедуру аукціону та функції і роль електронного майданчика в земельних торгах.


Продавати сільськогосподарські землі мають право лише приватні власники. Але у територіальних громад достатньо прав для передачі в оренду, продажу земель під комерційні цілі тощо.  

Купівля-продаж земельних ділянок відбувається в онлайн-режимі з власного кабінету на Е-Тендер. Наша команда допомагає потенційним покупцям (інвесторам)

  • знайти потрібну ділянку;
  • підготуватися до аукціону;
  • успішно укласти угоду.

Е-Тендер акредитований Прозорро.Продажі для проведення земельних торгів.

Корисні матеріали:  

Щоб оголосити аукціони або взяти участь у них, реєструйтесь на Е-Тендер або звертайтесь за контаками:

телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті