Назад до каталогу статей
Функції майданчика

ОПУБЛІКУВАННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ЦЕНТРАЛЬНОЮ ЗАКУПІВЕЛЬНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ

03 Лютого 2020

Для опублікування закупівель в системі ЦЗО, Замовнику необхідно  створити план  обрати «Тип процедури» -> «Закупівля через централізовану закупівельну організацію» відповідно до Рис.1

Рис. 1

Далі обрати ЦЗО з переліку (Рис.2)

Рис. 2

Заповнити обов’язкові  поля, які виділені червоним кольором, також обрати точну дату проведення закупівлі з календаря, а саме  «орієнтований початок» (Рис.3)

Рис. 3

Після присвоєння номеру плану, необхідно накласти ЕЦП/КЕП (Рис.4)

Рис.4

Центральна закупівельна організація отримує повідомлення «Вас зазначено в річному плані як закупівельника» в особистий кабінет та на електронну пошту. ЦЗО переходить за посиланням на закупівлю (Рис.5)

Рис.5

У ЦЗО з’являється можливість проінформувати через систему про дату надання відповіді (Рис.6)

Рис.6

Після натискання кнопки «Додати відповідь», обрати з календаря дату та натиснути на кнопку «Опублікувати» (Рис.7,8)

Рис.8

Після опублікування відповіді є можливість завантажити документ та накласти ЕЦП/КЕП (Рис. 9)

Рис.9

Щоб завантажити документ, необхідно натиснути на кнопку «Додати файл», обрати документ, дочекатись експортування, а саме дати та часу завантаження документу та накласти ЕЦП/КЕП (Рис.10)

Рис.10

Для накладання ЕЦП/КЕП необхідно натиснути на кнопку «Підписати ЕЦП/КЕП», відкривається вікно, обираєте АЦСК, тип пристрою (пристрій підтягується автоматично) та зазначаєте пароль, далі натискаєте на кнопку «Підписати» (Рис.11)

Рис.11

Якщо підпис  успішно накладено, в системі буде відображена дата та час завантаження підпису (Рис. 12)

Рис.12

Після надання відповіді від ЦЗО, Замовник отримує повідомлення в особистий кабінет та на електронну пошту (Рис.13)

Рис.13

Замовник може за необхідністю завантажити документ для надання відповіді щодо вимог ЦЗО та потім обов’язково накласти ЕЦП/КЕП (Рис.14)

Рис.14 

Якщо успішно завантажено документ та накладено ЕЦП/КЕП буде відображено дату та час завантаження документів (Рис.15)

Рис.15

ЦЗО надходить відповідь Замовника в особистий кабінет та на електронну пошту (Рис.16)

Рис.16

Якщо ЦЗО приймає рішення опубліковувати закупівлю відповідно до створеного плану Замовником, ЦЗО  натискає на кнопку «Редагувати»,  змінює  статус на «Включено в закупівлю» та натискає на кнопку «Опублікувати» (Рис.17,18)

Рис. 17

Рис.18

Якщо ЦЗО відмовляється від проведення закупівлі, змінює статус на «Не включено в закупівлі» (Рис.19)

Рис.19

схожi новини

Функції майданчика
Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань, які пов'язані з удосконаленням роботи системи Прозорро: діє валідація мінімального кроку пониження ціни в аукціоні Prozorro, змінено принцип відліку кінцевих термінів у тендерних процедурах. Інші доопрацювання спрямовані на покращення платформи Е-Тендер
Функції майданчика
У технічному релізі розповідаємо про низку доопрацювань системи, які здійснила Команда E-Tender. Доопрацьована процедура завантаження документів до пропозиції, реалізовано автоматичне відправлення повідомлення на електронну пошту учасника тендеру та в месенджери.
Функції майданчика
Спочатку повторна оцінка пропозиції учасника, а потім підтвердження вирішення скарги. Тепер тільки така послідовність дій, якщо один із учасників аукціону поскаржився на Замовника, а Колегія АМКУ підтвердила скаргу та визначила заходи з усунення порушень. На майданчику E-Tender у найшвидші терміни реалізовано це важливе оновлення.