Назад до каталогу статей
Корисні статті

Оренда державного майна у Прозорро.Продажі: публікація договору

01 Грудня 2021

Розповідаємо як коректно опублікувати договір з орендарем на майданчику Е-Тендер, або ж дискваліфікувати переможця, якщо той не виконує своїх зобов'язань

Менеджер по роботі з організаторами на майданчику Е-Тендер Людмила Прохорова розповідає про заключний етап процедури передачі в оренду державного чи комунального майна - підписання договору та його публікацію в системі Прозорро.Продажі.Публікація договору в системі  

На підписання та публікацію договору оренди відведено 20 робочих днів з дня наступного за днем формування (!) протоколу аукціону в електронній торговій системі. Саме з дня формування, а не підписання протоколу усіма сторонами. Протокол формується відразу після завершення аукціону. На підписання протоколу сторонами (переможець, електронний майданчик переможця і організатор аукціону) передбачено 10 робочих днів від дня формування. Організатор підписує протокол останнім, тому часто роблять помилку - починають відраховувати 20 днів на підписання договору з моменту підпису протоколу.  

Якщо підписання протоколу пройшло успішно і в строки, договір необхідно опублікувати. Для цього на майданчику Е-Тендер потрібно:  

1. Перейти на сторінку аукціону, у розділ “Інформація про переможця” та натиснути кнопку “Підтвердити договір” (мал.1);  

мал. 1

2. У новому вікні внести інформацію про договір та натиснути “Зберегти зміни”;  

Звертаємо увагу, у полі “загальна вартість договору оренди” потрібно вказати суму орендної плати, яку запропонував переможець аукціону.  

3. Завантажити усі необхідні документи, обравши відповідний тип (мал.2). Обов’язково слід завантажити договір оренди,  акт прийому-передачі або додаткові угоди (у разі їх наявності).  

мал. 2

Усі документи, які ви публікуєте, вже не можна буде видалити. Переконайтесь, що додаєте скан-копії саме підписаних примірників! Коли усі файли будуть завантажені на майданчик, ви побачите біля них дату та час публікації.  

4. Натиснути кнопки “Підтвердити договір” та “Завершити аукціон”.  

Дискваліфікація переможця  

Орендодавець має право дискваліфікувати переможця, якщо той не виконав свої обов’язки. Зокрема коли:    

  • не сплатив кошти авансового внеску, забезпечувального депозиту або орендну плату;  
  • відмовився від підписання договору.

У такому випадку орендодавець готує акт про відмову або протокол відхилення.  

Щоб дискваліфікувати переможця:  

1. Перейдіть на сторінку аукціону, у розділ “Інформація про Переможця”, натисніть на кнопку “Дискваліфікація”;  

мал.3

2. Оберіть відповідний тип документа (акт про відмову або протокол відхилення) та завантажте файл;    

3. Оберіть причину дискваліфікації або відмови (мал. 4) та натисніть на кнопку “Дискваліфікувати учасника”.  

мал.4

Після дискваліфікації переможця в системі автоматично сформується новий протокол на учасника з другою цінової пропозицією. Але якщо такий учасник вже забрав свій гарантійний внесок з майданчика - він не буде визнаний переможцем, а аукціон набуде статусу “Аукціон не відбувся”.

Корисні матеріали та інструкції: 

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів: 

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
В умовах повномасштабного вторгнення та знищення енергетичної інфраструктури країни замовники вимушені купувати джерела альтернативного живлення (генератори) для забезпечення стабільної роботи. Саме тому ми вирішили нагадати Вам про поняття ступеню локалізації виробництва та потребу його застосування.
Корисні статті
Цікавлять нові замовлення від держзамовників, але не хочеться займатися підготовкою тендерних документів? Тоді беріть участь у «Запиті ціни пропозицій»
Корисні статті
Скористайтеся перевагами запиту ціни пропозицій уже зараз