Назад до каталогу статей
Корисні статті

ОРЕНДА ДЕРЖМАЙНА НА E-TENDER: ПОШУК ПРИМІЩЕННЯ, ПОДАЧА ПРОПОЗИЦІЇ, УКЛАДАННЯ УГОДИ

24 Лютого 2021

Підприємці можуть орендувати державну чи комунальну нерухомість на прозорих аукціонах. Команда E-Tender підготувала відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного приміщення. Ви також дізнаєтесь, як подати свою пропозицію на аукціон у Prozorro.Продажі та укласти угоду з орендодавцем.

Орендувати державне та комунальне майно можна лише на аукціонах у Prozorro.Продажі. Фонд держмайна та органи місцевої влади пропонують підприємцям тисячі вакантних об'єктів нерухомості. Як взяти участь в аукціоні, розповідає менеджер по роботі з корпоративними клієнтами на Е-Тендер Анастасія Безуглова. У відеоогляді ви дізнаєтесь як:

  • швидко знайти потрібний аукціон з оренди об'єкта нерухомості;
  • зареєструвати та відредагувати (при потребі) вашу закриту цінову пропозицію - початкову ставку на аукціоні;
  • отримати рахунки для сплати реєстраційного та гарантійного внеску;
  • завантажити перелік документів, що додаються до пропозиції;
  • отримати протокол та підписати договір з орендодавцем.Е-Tender - офіційний майданчик Прозорро.Продажі. Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно пройти реєстрацію. Електронні аукціони забезпечують  рівні правила для всіх учасників та справедливе визначення переможця аукціону. Вся інформація про майно забрана в єдиному реєстрі.  Реєстр розміщений на Е-Тендер та доступний всім учасникам.

Читайте також:

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
На майданчику Е-Тендер можна створити шаблон відбору закупівель по регіону, замовнику, за кодом товару. Також сформувати автоматичний звіт щодо закупівель по певному товарному коду. Наші інструменти допомагають швидко знаходити інформацію по групам товарам, з якими ви працюєте у Прозорро.Маркет
Корисні статті
У держави можна придбати нерухомість, майнові комплекси, автомобілі та інше майно. Команда E-Tender підготувала для вас відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного аукціону. Ви дізнаєтесь, як подати свою пропозицію та підписати договір.
Корисні статті
У відео-консультації Ольга Сватуха розповідає, де знайти всю необхідну інформацію на E-Tender, щоб не пропустити важливі замовлення у державному онлайн-магазині