Назад до каталогу статей
Корисні статті

ОРЕНДА ДЕРЖМАЙНА НА E-TENDER: ПОШУК ПРИМІЩЕННЯ, ПОДАЧА ПРОПОЗИЦІЇ, УКЛАДАННЯ УГОДИ

24 Лютого 2021

Підприємці можуть орендувати державну чи комунальну нерухомість на прозорих аукціонах. Команда E-Tender підготувала відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного приміщення. Ви також дізнаєтесь, як подати свою пропозицію на аукціон у Prozorro.Продажі та укласти угоду з орендодавцем.

Орендувати державне та комунальне майно можна лише на аукціонах у Prozorro.Продажі. Фонд держмайна та органи місцевої влади пропонують підприємцям тисячі вакантних об'єктів нерухомості. Як взяти участь в аукціоні, розповідає менеджер по роботі з корпоративними клієнтами на Е-Тендер Анастасія Безуглова. У відеоогляді ви дізнаєтесь як:

  • швидко знайти потрібний аукціон з оренди об'єкта нерухомості;
  • зареєструвати та відредагувати (при потребі) вашу закриту цінову пропозицію - початкову ставку на аукціоні;
  • отримати рахунки для сплати реєстраційного та гарантійного внеску;
  • завантажити перелік документів, що додаються до пропозиції;
  • отримати протокол та підписати договір з орендодавцем.Е-Tender - офіційний майданчик Прозорро.Продажі. Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно пройти реєстрацію. Електронні аукціони забезпечують  рівні правила для всіх учасників та справедливе визначення переможця аукціону. Вся інформація про майно забрана в єдиному реєстрі.  Реєстр розміщений на Е-Тендер та доступний всім учасникам.

Читайте також:

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
З 19 серпня 2022 року набули чинності зміни до приватизаційного законодавства. Нові строки, кількість аукціонів, порядок ініціації приватизації, порядок оплати за об’єкт тощо. А головне, навіть, великі об’єкти понад 250 млн. грн. тепер будуть продаватися на аукціонах Прозорро.Продажі, але після завершення воєнного стану.