Назад до каталогу статей
Корисні статті

ОРЕНДА МАЙНА У PROZORRO.ПРОДАЖІ: НОВА ПРОЦЕДУРА - НОВІ МОЖЛИВОСТІ

29 Жовтня 2020

Ми підготували відео, де розповідаємо про можливості, що відкриваються для бізнесу завдяки новій процедурі оренди державного і комунального майна у Прозорро.Продажі

Нове законодавство з оренди державного та комунального майна почало діяти не так давно. У повному обсязі - з середини вересня, коли набула чинності вся необхідна нормативна база. За цей час оголошено велику кількість аукціонів за новою процедурою, багато з яких вже успішно завершились. Адже оренда у Прозорро.Продажі - це хороша можливість підібрати бюджетний варіант приміщення. 

Актуальні аукціони з оренди державного та комунального майна на майданчику E-Tender можна переглянути за посиланням.


У державній та комунальній власності знаходиться багато вакантних об'єктів нерухомості, що розташовані у центральних частинах міст. Це ідеальне рішення для відкриття:

  • офісу;
  • магазину;
  • кафе;
  • перукарні чи салону краси; 
  • для проведення виставки;
  • відкриття спортивної секції тощо.

Фонд держмайна також планує передавати в оренду площі, які знаходяться в промислових зонах та мають відповідну інфраструктуру. Тут можна налагодити виробництво або використовувати їх як складські приміщення.

Зареєструвавшись на Е-Тендер ви також зможете взяти участь в аукціоні з оренди державної чи комунальної нерухомості. Е-Tender є офіційним майданчиком Прозорро.Продажі. Працюючи з нами ви отримаєте:

  • персонального менеджера, який надасть безкоштовні консультації,
  • щоденні підбірки цікавих вам аукціонів,
  • доступ до єдиного реєстру всього державного і комунального майна, що передається або планується для передачі в оренду.

Корисні матеріали:

Інструкції щодо процедури:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи/реєстрації на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

(044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Підприємці можуть орендувати державну чи комунальну нерухомість на прозорих аукціонах. Команда E-Tender підготувала відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного приміщення. Ви також дізнаєтесь, як подати свою пропозицію на аукціон у Prozorro.Продажі та укласти угоду з орендодавцем.
Корисні статті
Розміщення товару на “полиці” Прозорро Маркет. Як це зробити на майданчику Е-Тендер
Корисні статті
З лютого 2021 запрацював Prozorro Market 2.0. Знижені тарифи за користування системою та з’явилась можливість укладати більш вигідні контракти із замовниками.