Назад до каталогу статей
Корисні статті

ОРЕНДА МАЙНА У PROZORRO.ПРОДАЖІ: НОВА ПРОЦЕДУРА - НОВІ МОЖЛИВОСТІ

29 Жовтня 2020

Ми підготували відео, де розповідаємо про можливості, що відкриваються для бізнесу завдяки новій процедурі оренди державного і комунального майна у Прозорро.Продажі

Нове законодавство з оренди державного та комунального майна почало діяти не так давно. У повному обсязі - з середини вересня, коли набула чинності вся необхідна нормативна база. За цей час оголошено велику кількість аукціонів за новою процедурою, багато з яких вже успішно завершились. Адже оренда у Прозорро.Продажі - це хороша можливість підібрати бюджетний варіант приміщення. 

Актуальні аукціони з оренди державного та комунального майна на майданчику E-Tender можна переглянути за посиланням.


У державній та комунальній власності знаходиться багато вакантних об'єктів нерухомості, що розташовані у центральних частинах міст. Це ідеальне рішення для відкриття:

  • офісу;
  • магазину;
  • кафе;
  • перукарні чи салону краси; 
  • для проведення виставки;
  • відкриття спортивної секції тощо.

Фонд держмайна також планує передавати в оренду площі, які знаходяться в промислових зонах та мають відповідну інфраструктуру. Тут можна налагодити виробництво або використовувати їх як складські приміщення.

Зареєструвавшись на Е-Тендер ви також зможете взяти участь в аукціоні з оренди державної чи комунальної нерухомості. Е-Tender є офіційним майданчиком Прозорро.Продажі. Працюючи з нами ви отримаєте:

  • персонального менеджера, який надасть безкоштовні консультації,
  • щоденні підбірки цікавих вам аукціонів,
  • доступ до єдиного реєстру всього державного і комунального майна, що передається або планується для передачі в оренду.

Корисні матеріали:

Інструкції щодо процедури:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи/реєстрації на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

(044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Команда Prozorro Market підготувала відповіді на поширені запитання щодо того, як придбати товар у першому державному онлайн-магазині. У відповідях розкрито багато важливих нюансів. Наприклад, медичні закупівлі до 50 тис грн, які проводяться в рамках заходів по запобіганню коронавірусної хвороби, можна здійснювати через Prozorro Market, але робити примітку COVID-19 для таких закупівель не обов’язково.
Корисні статті
В рамках пілотного проекту, що стартував у 2020 році, лісгоспи зобов'язали продавати на аукціонах Prozorrо.Продажі не менше 25% запланованих обсягів заготівлі необробленої деревини. Проте, переважна більшість таких аукціонів не відбулися, тому що на них не зареєструвалося жодного учасника. Замовники, здебільшого, купували деревину за прямими угодами та спеціальними тендерами, а прозорі аукціони проігнорували. Чому так важливо, щоб на ринку діяли єдині правила продажу необробленої деревини, дізнайтесь у колонці Аліни Каневської, яка опублікована на Економічній Правді
Корисні статті
Перші результати передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна на аукціонах у системі Прозорро.Продажі є дуже оптимістичними. Нова процедура оренди держмайна повноцінно запрацювала з середини вересня. “На ходу” доробляється функціонал на Прозорро.Продажі та електронних майданчиках. Проте, щодня в єдиному реєстрі з'являються нові об'єкти оренди. Оголошено 985 аукціонів. 118 аукціонів вже успішно завершились і принесли 2,8 млн гривень доходу.