Назад до каталогу статей
Новини

Оренда приміщення під кафе чи ресторан: 780 м² у центрі Києва

06 Грудня 2021

Заявку на участь можна подати через майданчик E-Tender до 16 грудня. Аукціон у Прозорро.Продажі - 17 грудня

НЕК “Укренерго” оголосила аукціон з передачі в оренду частини нежитлового приміщення площею 776,14м² в Києві за адресою вул. Симона Петлюри, 27. Приміщення розташовані на 1 та 0 поверхах.  


Поряд знаходяться Центральний залізничний вокзал, Автостанція “Київ”, бізнес-центр 101 Tower, Державне бюро розслідувань, готелі тощо.  З такою інфраструктурою орендар зможе легко залучати відвідувачів на сніданки, бізнес-ланчі, корпоративні замовлення та інші заходи.

Об'єкт має усе необхідне обладнання та комунікації для організації закладу громадського харчування. Зокрема у його складі:  

  • обідня зала;
  • кухня;  
  • м’ясний, кондитерський та овочевий цехи;  
  • холодильна та морозильна камери;  
  • господарські приміщення.

Стартова орендна плата 219 тис гривень (за 1 м² - 282,2 гривень).

Реєструйтесь та беріть участь в аукціоні на майданчику Е-Тендер.

Корисні матеріали та інструкції:  

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з оренди державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender. 

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.