Назад до каталогу статей
Новини

Основи роботи з Прозорро.Продажі для балансоутримувача - практична інформація

12 Серпня 2021

Як вчасно і правильно вносити інформацію про потенційні об’єкти оренди майна в системі Прозорро.Продажі

11 серпня 2021 року відбувся практичний семінар для балансоутримувачів державного майна, організований регіональним відділенням ФДМУ по м. Києву спільно з Е-Тендер. Тема семінару: як працювати з електронним кабінетом в системі Прозорро.Продажі.

З доповідями виступили заступник начальника Регіонального відділення ФДМУ по м. Києву Ірина Ярошевська, начальник управління орендних відносин Регіонального відділення ФДМУ по м. Києву Світлана Вдовиченко, начальник відділу супроводження договорів оренди державного майна Олена Чередниченко, керівник проєкту оренди на "E-Tender" Максим Мостовий.

На семінарі розглянуті питання:

  • які дії може здійснювати балансоутримувач у Прозорро.Продажі під час підготовки об'єкта оренди до аукціону;
  • як створити об'єкт оренди на Е-Тендер;
  • які види договорів має публікувати балансоутримувач;
  • які види аукціонів застосвуються у Прозорро.Продажі.

Команда Е-Тендер підготувала корисну пам'ятку для балансотримувачів та орендарів.Додаткові матеріали та інструкції:


Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з оренди державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.