Назад до каталогу статей
Новини

PepsiCo продає власні авто через Е-Тендер у Прозорро.Продажі

07 Серпня 2020

«Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» планують виставити на торги понад 100 авто . Вже оголошено 35 перших аукціонів, серед них цистерни, причепи, ГАЗи та легкові автомобілі.

Нещодавно компанії «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн», які входять до групи PepsiCo, прийняли рішення продавати власне майно в електронній системі Прозорро.Продажі. Компанії входять до транснаціональної корпорації, отже вимоги до платформи та електронного майданчика висувались високі. Перш за все, мова йшла про відповідність антикорупційним політикам та дотримання принципів  добросовісної конкуренції під час торгів.

«Наша компанія відповідально підходила до вибору платформи для продажу колісних транспортних засобів, так як в компанії діють антикорупційні політики і ми зобов'язані були їх дотримуватись у процедурі. Після ретельного аналізу можливих платформ для продажу і взаємодії з маркетплейсом «Е-Тендер», наша компанія вирішила використовувати Prozorro.Продажі. Саме ця система найбільш прозора і працює на умовах конкуренції, що підтримується політикою компанії. Для нас вкрай важливо, щоб можливість участі була відкрита для всіх зацікавлених покупців, для всього ринку. Система «Прозорро.Продажі» покриває таку потребу і дає всім рівні умови для покупки», - керівник департаменту транспорту ТОВ «Сандора» Павло Тарасенко.

«Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» вже опублікували 35 аукціонів з продажу транспортних засобів. Серед авто можна знайти Ford Transit Connect, Daewoo Lanos, Mercedes-Benz 1318 L. Загальна сума оголошених лотів становить майже 7 млн грн. За словами Павло Тарасенко, найближчим часом компанії планують оголосити на аукціонах понад 100 колісно-транспортних засобів, серед яких причепи, напівпричепи, легкові та вантажні автомобілі.

Для Е-Тендер співпраця з міжнародними компаніями є визнанням високого рівня професіоналізму в сфері електронної комерції.

“Команда Е-Тендер 4 роки розвиває та будує еко-систему Прозорро.Продажі. Наші зусилля виправдовуються довірою з боку міжнародних компаній, зокрема PepsiCo, яка представлена в Україні відомими брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик»”, - відзначає CEO E-Tender Віталій Діхтяр. “Прозорі умови продажу, ринкова конкуренція і антикорупційні принципи роботи - це базові критерії для міжнародних компаній щодо вибору системи й електронного майданчика. Я радий, що Е-Тендер і Prozorro.Продажі їх забезпечують для найбільших інвесторів української економіки”.

Щоб прийняти участь в аукціонах та обрати авто можна на майданчику Е-Тендер потрібно пройти реєстрацію.

До вашої уваги деякі з оголошених аукціов:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

 (044) 390 52 46, (067) 415 68 81

m.mostovoi@e-tender.ua, support-auction@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті