Назад до каталогу статей
Новини

ПЕРША ХВИЛЯ АУКЦІОНІВ З ПРОДАЖУ ОБ'ЄКТІВ УКРСПИРТУ НА PROZORRO.ПРОДАЖІ

21 Вересня 2020

Фонд держмайна України підготував до приватизації 11 спиртзаводів. Найближчим часом будуть оголошені аукціони у Prozorro.Продажі

Розпочинається приватизація об'єктів ДП “Укрспирт” на аукціонах у Прозорро.Продажі. 17 вересня 2020 оголошено перший аукціон з продажу окремого майна Немирівського спиртзаводу, початкова вартість якого становить 49,56 млн грн. Подробиці за посиланням.

Найближчим часом  також будуть оголошені лоти з продажу окремого майна інших спиртзаводів:  

Окреме майно, яке виставляють на приватизацію, забезпечує повний цикл виробництва.  Взяти участь в аукціоні можна через майданчик E-Tender.

Умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено: 

  • збереження виду діяльності до 01.07.2021 р. 
  • збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.
  • утримання споруд цивільного призначення (якщо наявні на території) 

Інвесторам слід врахувати, що в Україні створені сприятливі умови для розвитку підприємств спиртової галузі:

  • дозволи на будівництво та введення в експлуатацію нових підприємств з  виробництва спирту надаватимуться держорганами лише з 1 липня 2021 року. Відповідно, спирт в Україні можна буде виробляти виключно на спиртзаводах, які будуть придбані у держави на приватизаційних аукціонах у Прозоро.Продажі;
  • до 1 січня 2024 року діють обмеження імпорту спирту в Україну.

Підприємства спиртової галузі України об'єднані у два холдинги: ДП «Укрспирт» та  концерн «Укрспирт».  ДП «Укрспирт» володіє 41 виробничим майданчиком. У власності концерну «Укрспирт» знаходиться 37 спиртзаводів. Приватизацію "Укрспирту" планують завершити до 1 липня 2021 року.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або на майданчику E-Tender, звертайтеся за контактами:

Аліна Каневська, керівниця напрямку електронних аукціонів на Е-Тендер

тел.: 068 15 18 277, e-mail: a.kanevska@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З 8 листопада 2020 року електронні документи та договори можна буде підписувати лише КЕП. Якщо ви використовуєте ЕЦП, то його потрібно замінити на КЕП.
Новини
Дізнайтеся про нові аспекти законодавства, яке регулює процедуру передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна у системі «Прозорро.Продажі». Багато корисної та практичної інформації.
Новини
Конкурентні процедури допомагають вигідно продавати та купувати активи спиртової галузі. Завдяки аукціонам Прозорро.Продажі вдалося продати активи трьох виробничих майданчиків на 59 млн грн. дорожче від стартової їх вартості (сумарно). На черзі продаж ще семи МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.