Назад до каталогу статей
Новини

ПЕРША ХВИЛЯ АУКЦІОНІВ З ПРОДАЖУ ОБ'ЄКТІВ УКРСПИРТУ НА PROZORRO.ПРОДАЖІ

21 Вересня 2020

Фонд держмайна України підготував до приватизації 11 спиртзаводів. Найближчим часом будуть оголошені аукціони у Prozorro.Продажі

Розпочинається приватизація об'єктів ДП “Укрспирт” на аукціонах у Прозорро.Продажі. 17 вересня 2020 оголошено перший аукціон з продажу окремого майна Немирівського спиртзаводу, початкова вартість якого становить 49,56 млн грн. Подробиці за посиланням.

Найближчим часом  також будуть оголошені лоти з продажу окремого майна інших спиртзаводів:  

Окреме майно, яке виставляють на приватизацію, забезпечує повний цикл виробництва.  Взяти участь в аукціоні можна через майданчик E-Tender.

Умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено: 

  • збереження виду діяльності до 01.07.2021 р. 
  • збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.
  • утримання споруд цивільного призначення (якщо наявні на території) 

Інвесторам слід врахувати, що в Україні створені сприятливі умови для розвитку підприємств спиртової галузі:

  • дозволи на будівництво та введення в експлуатацію нових підприємств з  виробництва спирту надаватимуться держорганами лише з 1 липня 2021 року. Відповідно, спирт в Україні можна буде виробляти виключно на спиртзаводах, які будуть придбані у держави на приватизаційних аукціонах у Прозоро.Продажі;
  • до 1 січня 2024 року діють обмеження імпорту спирту в Україну.

Підприємства спиртової галузі України об'єднані у два холдинги: ДП «Укрспирт» та  концерн «Укрспирт».  ДП «Укрспирт» володіє 41 виробничим майданчиком. У власності концерну «Укрспирт» знаходиться 37 спиртзаводів. Приватизацію "Укрспирту" планують завершити до 1 липня 2021 року.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або на майданчику E-Tender, звертайтеся за контактами:

Аліна Каневська, керівниця напрямку електронних аукціонів на Е-Тендер

тел.: 068 15 18 277, e-mail: a.kanevska@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.